affiliate-pohadky-728x90-1465999456.jpg
Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Archiv novinek

Zelený čtvrtek na Mendláku

Zelené pivo a k tomu hudební program zdarma na terase Pivovarské restaurace na Mendláku.

Guano Apes a další kapely na Čarodějálesu

DEVÁTÝ ROČNÍK OPEN AIR FESTIVALU ČARODĚJÁLES BRNO - RIVIÉRA SE ROZMÁCHNE DO TŘÍ DNŮ (29. 4. - 1. 5. 2016) Tradiční místo konání - přírodní areál říčního koupaliště Brno - Riviéra, tradiční termín „čarovného“ přelomu dubna a května, ale poprvé ve třech dnech. Devátý ročník Open Air Festivalu

Deskobraní 2015

Centrum volného času Lužánky bude o víkendu hostit tradiční setkání všech milovníků deskových her - Deskobraní. Na místě bude možnost zahrát a otestovat desítky her, potkat fanoušky a tvůrce deskovek nebo výhodně nakoupit hry - třeba jako dárek pod stromeček.

Prohlídka krytu 10-Z

Letos naposledy je možné navštívit dříve přísně utajovaný protiatomový kryt 10-Z na Husově ulici. Navíc budete mít unikátní možnost zasednout za nedávno objevené původní funkcionalistické stoly ze 30. let architekta Josefa Poláška, za kterými seděli radní až do počátku devadesátých let. Během sametové revoluce na nich stáli řečníci na náměstí Svobody a poté se na ně na více jak dvacet let zapomnělo. Až do letošního roku, kdy byly právě v krytu 10-Z znovunalezeny.

Pozor! Placené parkování v centru Brna až do 10 hodin večer

Odhalení sochy Jošta

Ve středu 28. října 2015 ve 12 hodin bude na Moravském náměstí slavnostně odhalena socha Jošta Lucemburského, markraběte moravského. Zpodobnění Odvahy doplní trojici soch platónských ctností Spravedlnosti, Umírněnosti a Prozíravosti, které jsou okolo kostela Svatého Tomáše umístěny už delší dobu.

Kam dnes za muzikou? Na hrad!

Jestli nevíte kam dnes vyrazit, tak máme pro vás typ - Festival MORAVSKÉ HRADY na Veveří.

Typ na víkend? Výstava psů, koček a hospodářských zvířat

Téměř 800 kusů zvířat - skotu, ovcí, koz, prasat a koní. K tomu Mezinárodní výstava psů všech plemen INTERCANIS, Mezinárodní soutěž psů INTERCANIS AGILITY a Mezinárodní výstava koček INTERFELIS. Chybět nebude ani přehlídka drobných hlodavců (zakrslých králíků, křečků, morčat, potkanů, atd.). Na návštěvníky čeká také bohatý doprovodný program a zajímavé odborné přednášky. To vše můžete shlédnout na brněnském výstavišti tuto sobotu a neděli (29. - 30. 62013)

Starobrněnská letní noc - již dnes (27.6.2013)

Přijď ve čtvrtek 27. 6. 2013 na Náměstí Svobody! Už od oběda se zde začne rozjíždět event, který byste neměli zasklít!

Výsledky IGNIS BRUNENSIS 2013 - vítězem se stává tým SUGYP


Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně