Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Monkey Business Nokia Music Tour

Turné „Vzdejte se, nic se vám nestane“ přenese návštěvníky sedmi koncertů do prostředí banánové republiky, v jejímž čele stojí první pár – osvícený Matthew Ruppert a jeho první dáma Tonya Graves. Průhlednost vlády zaručí unikátní průhledné nástroje včetně bicích a kláves, povinné skandování si budou vynucovat stylizované projekce a dekorace celého prostoru.

Monkey Business Nokia Music Tour 2007

Turné „Vzdejte se, nic se vám nestane“

SEDM NESKUTEČNĚ NAŠLÁPNUTÝCH KONCERTŮ PO CELÉ ČESKÉ REPUBLICE

Monkey Business patří mezi nejenergičtější performery u nás a na turné to rozhodně hodlají dokázat. Jejich show nenechá nikoho v klidu a ve spojení s krásnou scénou, úžasnými kostýmy a našlapanou muzikou slibuje nezapomenutelný zážitek. Každý koncert Monkey Business je originál. Matthew Ruppert jako by neměl nikdy dost kontaktu s pulzujícím publikem. Ve vteřině dokáže strhnout všechny členy kapely do víru vášnivé show.

 

„Za tyto kostýmy by se nemusel stydět ani Freddie Mercury,“ slibuje Matthew.

 

Každý návštěvník dostane ke vstupence nové CD Monkey Business zdarma! CD obdržíte na místě konání akce v den koncertu.

Program turné

Přehled koncertů Monkey Business Nokia Music Tour:

  • Olomouc 29.5.2007
  • Ostrava 1.6.2007
  • Brno středa 6.6.2007 Hala Rondo
  • Liberec 8.6.2007
  • Pardubice 13.6.2007
  • Plzeň 15.6.2007
  • Praha 19.6.2007

Monkey Business v roli šílených diktátorů z banánové republiky

Za několik dní odstartuje turné skupiny Monkey Business „Vzdejte se, nic se vám nestane“ v rámci Nokia Music Tour 2007, které si v ničem nezadá s velkými koncerty světových megastar. Energií našláplí Monkey Business se chystají na sedm koncertů po velkých koncertních halách v Čechách a to vše v ojedinělé show, jenž diváky přenese do banánové republiky. Svou krutovládu předvedou osvícený Matthew Ruppert a jeho první dáma Tonya Graves, kteří se s gustem ujmou rolí diktátorů. „Do vzpírajících se jedinců budeme bušit především rytmem a projevy něhy,“ slibuje Matthew Ruppert a v očích mu blýská špatně utajovaná touha po moci. Aby byl zážitek z show dokonalý, byly připraveny speciální kostýmy a kapela bude hrát na průhledné nástroje. Choreografie scény a osvětlení se také bude zcela vymykat běžné produkci. Dojde i na stylizovanou projekci formou jednolitého příběhu z dílny Zdeňka Suchého, které ještě umocní patřičná dekorace celého prostoru.

Kapela se na turné představí ve zcela novém světla, tak jak ji ještě neznáme. Energičtí performeři rozhodně nechtějí zůstat nic dlužni své pověsti, že každý jejich koncert je originální a úžasný zážitek. Matthew Ruppert se už teď nemůže dočkat až vyskočí na podium a dostane se do kontaktu s publikem. Ve vteřině dokáže svým zápalem strhnout všechny členy kapely do víru vášnivé show. Turné vyvrcholí 19. června závěrečným koncertem v pražské SAZKA ARÉNĚ.

Předprodej vstupenek pro BRNO, OSTRAVU, OLOMOUC, PARDUBICE, PLZEŇ a LIBEREC

zdroj: http://www.gsma.cz/generator.php?idAktualni=16&jazyk=cz&idKategorie=29

www.monkeybusiness.cz

Autor: Jakub | Zveřejněno: 28.5.2007 19:38:29

Facebookric
vzpomínám na prosincové vystoupení MB v Semilasse - kapacita byla překročená aspoň 2 x a nebylo tam k hnutí, na pivo se čekalo 40 minut. Takže i když je Rondo zvukově podprůměrné, bude to lepší než Semilasso - i když - Vodova by možná byla ještě lepší....

RD
já si myslím že i z Roda se dá udělat velice útulný klub, což ukázaly Vibrations, a je to celé zasponzorované bude tam určitě spousta lidí zadarmo, myslím že bude plno

to je fakt - !!!
zatímco fléda praskala ve švech, hala Rondo zůstane (i přes spoustu příchozích) trapně nenaplněná a dost možná se to odrazí i na akustice..


Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně