Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Každý čtvrtek film & drink & music na Flédě zdarma!

Na prázdniny pro vás Fléda připravila pravidelný každočtvrteční seriál Film Drink Music. V hlavních rolích dva ostřílení djs Liquid A a Gadjo Skalalai na baru spolu s paralelní non stop projekcí v zútulněném sále kultovních seriálů jako Simpsons, Monty Python, Červený trpaslík, Prison Break a další.

KAŽDÝ ČTVRTEK FILM & DRINK & MUSIC ZDARMA!

Na prázdniny pro vás Fléda připravila pravidelný každočtvrteční seriál Film Drink Music. V hlavních rolích dva ostřílení djs Liquid A a Gadjo Skalalai na baru spolu s paralelní non stop projekcí v zútulněném sále kultovních seriálů jako Simpsons, Monty Python, Červený trpaslík, Prison Break a další. Cena za nejlepší výkon ve vedlejší roli tak "zbývá" na atmosféru večera, který přímo svádí k vašemu odreagování ať už u dobréhu drinku, pobavením se u projekcí nebo tancem u baru - fajnšmekři doporučují postupnou kombinaci všeho! Nezapomeňte - každý čtvrtek začíná vaše dovolená / prázdniny na Flédě. A nebojte - vstup je zdarma a letištní poplatky jsou již v ceně:)

(Jedinou výjimkou budiž 12.7. Film Drink Music special - 1 Love Fiesta, kdy promítáme poslední Kusturicův film Život je zázrak a jako vzácní hosté se představí Balkan Beats!!)

Autor: Jakub | Zveřejněno: 8.7.2007 20:36:50

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně