Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Semtex Culture 2007 posledni info

Aktualni počasí sice nevypada privetive, ale od patku odpoledne by destove srazky mely ustavat a teplota jit mirne nahoru. Patecni program na festivalu Semtex Culture by jiz mel byt timpadem „v suchu“ a hlavni sobotni program probehnout tak jak si asi prejeme vsichni! Dulezita informace pro pripomenuti je ta, ze patecni Warm up je pro všechny prichozi zdarma. V priloze najdete informaci o posilenych dopravnich spojenich, které zajistuje DPMB Brno a samozrejme aktualni lineup.

Doprava

Pomocí MHD Brno je nejlepší spoj z Hlavního nádraží tramvají č.8 směr Líšen Mifkova a dále autobusem č.45 směr Mariánské údolí.

Z důvodu konání festivalu Semtex Culture 2007 bude v sobotu 8. září 2007 posílena doprava do Mariánského údolí v Líšni. V době od 13:00 do 23:00 hodin budou na lince 45 řazeny posilové spoje v úseku Židenice, Stará osada - Líšeň, Mariánské údolí a zpět, běžné spoje dle platného jízdního řádu pojedou beze změny v celé trase linky. V noční době budou podle aktuální potřeby posilovány spoje noční autobusové linky 99 ve směru z Mariánského údolí k hlavnímu nádraží.

Stanování a parking

Pobyt ve stanovém městečku je zcela zdarma. Stanové městečko bude vybaveno mobilním WC. Cena parkování činí 50Kč.

Autor: BrnoInfo.cz | Zveřejněno: 6.9.2007 19:18:44

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně