Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Jedenáctý ročník Jazz Brno je opět tady!

Pokud patříte k milovníkům jazzu, tak si už brzy přijdete určitě na své. Již za okamžik, za pouhých 24 hodin, se rozběhnou v rámci desáté sezóny klubu Stará Pekárna mezinárodní koncertní série/festivaly Jazz Brno a Etno Brno 2008.

Průběžný mezinárodní hudební festival Jazz Brno je s podzimem zpět a stejně jako vždy se pořádně rozmáchne: čeká nás celkem 28 večerů (převážně úterky a neděle) v klubu Stará Pekárna. Absolvování celé této rozsáhlé koncertní řady, z praktických důvodů však rozdělené do „nedělní" (10 koncertů) a „úterní" (18 koncertů) série, nám tak může nahradit neexistenci stálého jazzového klubu v moravské metropoli...

Jedenáctý ročník Jazz Brno je pojat kosmopolitně - z celkového počtu 28 koncertů bude patřit více než polovina (!) večerů zahraničním nebo smíšeným sestavám. Pozornost budeme opět věnovat finančně a dopravně dostupnému jazzu od sousedů (Polsko, Rakousko, Švýcarsko, Slovensko a Maďarsko), ale i Američanům.

Na deset „nedělních" koncertů si můžete zakoupit permanentní vstupenku za 380 Kč v obvyklých předprodejích, takže vás každý jazzový večer přijde na 38 korun. Na osmnáct „úterních" jazzových koncertů můžete zakoupit permanentní vstupenku za 490 Kč v obvyklých předprodejích, takže vás každý večer přijde na pouhých 27 korun. Kompletní koncertní řadu 28 večerů festivalu JAZZ BRNO 2008 pak můžete absolvovat s těmito dvěma permanentkami za neuvěřitelných 870 korun (380 Kč nedělní + 490 Kč úterní abonentka).

Vstupné na jednotlivé koncerty Jazz Brno 2008 se bude pohybovat v rozmezí 80-100 Kč (předprodeje) a 120-140 Kč (na místě). Využijte tedy možnosti zakoupení vstupenek ve čtyřech předprodejních místech (Indies + BKC v centru Brna + redakce Kultu na Rybkově + bar Staré Pekárny), kde budou vždy výrazně (o 40 Kč) levnější. Změna programu je (bohužel tak jako vždy) vyhrazena.

Podrobné programy najdete na:
www.jazzdoregionu.cz  a www.borisklepal.cz

Autor: Honza Sadílek | Zveřejněno: 15.9.2008 12:18:47

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně