Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

03/10/2008 - NU Pagadi, Perpetuum, Brno /CZ

NU Pagadi bere svoji úlohu jedné z předních akcí brněnského Perpetuua opravdu vážně, a proto do nové sezóny klubových nocí vstupuje ve velkém stylu.

Na pátek 3. října si její pořadatelé, Shala a EliO, pozvali legendu světové techno scény, DJe a producenta, který se na taneční scéně pohybuje neuvěřitelných 14 let a po 7 letech se vrací zpátky do Brna - Olivera Ho. Výčet jeho vytvořených tracků, remixů či nahraných kompilací čítá kolem tří stovek. Oliver vystoupí v Perpetuu jako projekt Raudive, pod kterým začal hrát a produkovat v roce 2006. Ve dvouhodinovém setu předvede svoji vizi deep minimalu s fůzí house a funku a rytmem techna.

Trendem NU Pagadi je být malou, luxusní párty, se skvělým zvukem a neokoukanými jmény, která přinesou čerstvý vánek naší taneční scéně. To je také důvod, proč si její návštěvníci mohli lehce zvyknou slyšet na kažém díle dva velmi kvalitní zahraniční hosty. Vedle Olivera přijali pozvání mladí talenti z Vídně, kluci, kteří se motají kolem klubu Flex, Camera nebo vídeňské Roxy a spadají do skupiny Movimiento, která pořádá nejednu skvělou párty v metropoli našich jižních sousedů - Thomas Grün v back2back setu s Florianem Scheibeinem. Thomas se již v Perpetuu představil o prázdninách svým nezapomenutelným setem na akci MIDI Special.

Na začátek futuristickeho koncilu vám zahřeje těla a rozproudí krev v žilách resident EliO, který mimo jiné spadá pod booking agentury Mersey. Martin je aktuálně velmi zamilovaný. To zdali svoji zamilovanost přenese i na parket a k Vám, v podobě minimal house setu, se dozvíme již brzy. Oteveřte svá srdce. Louis EliO přichází! To se ostatně týká i druhého residenta Shaly, který převezme ochrannou ruku nad technikou právě po Oliverovi Ho. Jaký bude jeho úkol? Udržet nastavenou laťku na vysoké úrovni a nenechat vás tento večer svým pojetím minimal techna vydechnout. Jako stvořený set na zakončení noci, plné napínavé atmosféry, bude vystoupení Archieho, mladého talenta z klubu Perpetuum, který nejednou překvapil místní clubery svým strhujícím hudebním příběhem.

Aparát od L'Acoustic jako nezbytnost pro hosta takového formátu jako je Oliver Ho, pohodlné sedačky Wegett pro chvíle odpočinku, stylové dekorace by Tochaczek design, promo mix od headlinera na památku, ale hlavně skvělá hudba a zábava s atmosférou, co by se dala krájet - to vše na vás bude čekat 3. října v brněnském klubu Perpetuum.


linky:

mypace.com/nupagadiparty


DJs:
myspace.com/oliverho
myspace.com/thomasgruen
myspace.com/scheibein
myspace.com/louiselio
myspace.com/djshala
myspace.com/archiedj

Autor: Honza Sadílek | Zveřejněno: 18.9.2008 10:12:48

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně