Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

MIGHTY IMAGINATION - 19.10. / BRNO, hala Vodova

Někdy stačí stisknout knoflík a je klid. A jindy stačí okamžik a spatříte celý vesmír. Neobyčejný audiovizuální projekt čtyř příběhů o velkém třesku, myšlence, současnosti, budoucnosti to je MIGHTY IMAGINATION - neděle 19.10. od 18:00 BRNO, hala Vodova. Nenechte si ujít světovou show audiovizuálního divadla.

Jakkoli je dnešní nabídka kulturních titulů a akcí pestrá, občas je pěkně těžké dobře si vybrat. A to ještě tak, aby to za něco stálo! No řekněte...?!

Pokud to vnímáte podobně, pak zde pro Vás máme tip na velmi zajímavý projekt, který by Vám rozhodně neměl uniknout a stojí za to ho vidět.

Jeho název je Mighty Imaginaton, po našem Mocná představivost, a vznikal dlouhých 8 let přímo v centru Jižní Moravy. Díky svému nevšednímu zpracování je velmi silným adeptem, stát se nezapomenutelným zážitkem uloženým do Vaší paměti.

Jedná se o projekt, který je postaven na silné, až filosofické myšlence existence bytí, velkém množství audio-vizuálních efektů, magických světelných obrazů i hravého experimentu s emocemi.

Během 90ti minut Vás tato show, odehrávající se na ploše 12x18m, vtáhne do magického světa fantazie protkaného realitou i sci-fi. Působivými, živými obrazy provede počátkem zrodu vesmíru, zastaví se u nejdůležitějších milníků lidské rasy a jakmile s elegantní nenápadností překročí současnost, zjistíte s úžasem, že se pohybujete v nekonečném prostoru za horizontem událostí a hranicemi lidského chápání.

Celá tato originální, tanečně-divadelní podívaná staví na odvěké a věky nezodpovězené otázce existence všeho bytí. Technicky pak stojí na citlivě vyvážené kompozici tematické hudby, profesionálních audiovizuálních efektů, magických světelných obrazů a příjemně hravém experimentu s Vašimi emocemi.

Díky nevšednímu a promyšlenému zpracování tak dokáže toto dílo rozehrát emoce a rozbouřit hladinu adrenalinu téměř u všech věkových kategorií.


AUDIO - VIZUÁLNÍ projekt v podání MISTRŮ SVĚTA SHOW DANCE, který Vám otevře neznámé světy fantazie ...

... neděle 19.10. od 18:00 BRNO, hala Vodova - Světová show audiovizuálního divadla.


Více informací:

VIDEA NAJDETE ZDE.

Mighty Imaginaton - http://www.m-im.eu
Mighty Shake Zastávka - http://www.mighty-shake.com/  

Autor: BrnoInfo.cz | Zveřejněno: 14.10.2008 10:20:53

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně