Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Divokej Bill a Tři Sestry - TURNÉ PRO RADOST 2008

Skupiny Divokej Bill a Tři sestry si po čtyřech letech opět udělají radost a pořádají Turné pro Radost 2008. Dojedou i do Brna - 14.11. na BVV!

Skupiny Divokej Bill a Tři sestry si po čtyřech letech opět udělají radost a vyrazí koncem října na velké turné. Společně odehrají 10 koncertů v Čechách a na Moravě. 14.11. je uvítáme i v Brně, na BVV v hale G!

Tři Sestry patří mezi skupiny, které se i bez výrazné podpory médií dostaly na špičku české hudební scény. Jejich koncerty patří k těm nejoblíbenějším a nejnavštěvovanějším, skupina hraje téměř nonstop napříč celým rokem a celou republikou. Za svoji historii Sestry vydaly přes neuvěřitelných dvacet studiových alb a složily nespočet hitů jako Kovárna, Zelená, Modlitba pro partu a další, které si získaly doslova nesmrtelnost.

Úvalská partička Divokej Bill oslavila letos deset let své existence a aktuálně se věnuje přípravě nové, velmi očekávané desky. Pauzu mezi alby Billové vyplnili vydáním DVD se záznamem koncertu z festivalu Rock for People. Poslední singly jako Čmelák nebo Síť ihned po svém nasazení vyhrávaly televizní i rádiové hitparády a dodnes patří mezi často hrané písně v éteru. Divokej Bill ovšem těží i z předchozích alb, které přinesly písně Dávno, Plakala nebo Znamení. Na Turné pro radost navíc zařadí do koncertu několik nových písní jako ochutnávku z příprav
nového alba.

Autor: BrnoInfo.cz | Zveřejněno: 10.11.2008 11:21:49

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně