Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Kid Koala – gramofonový čaroděj se vrací na Flédu!

Dvakrát vyprodaná Fléda a zážitek, který mnoho zúčastněných doteď označuje jako jeden z těch, které se nezapomínají. Kid Koala přijíždí do Brna do třetice!

Kid Koala, vlastním jménem Eric San. Proslavit se tím, že skládá hudbu, to je celkem běžný postup, nic nevšedního. Ale proslavit se tímto a přidat k tomu, že vezmete hudbu cizí a zahrajete ji tak, jak to nikdo jiný nedokáže, to už se moc často nevidí. Disciplína je to obtížná a velmi zrádná, ale když se zvládne na jedničku, padá se většinou na zadek a spodní čelisti se přibližují rychle k podlaze. A kdopak je velmistrem této gramofonové magie? Ano, Kid Koala a nikdo jiný.

 

Ale aby zde nedošlo k nedorozumění, Kid je sice znám především díky svému čarování s vinyly, ale to neznamená, že nic jiného nesvede - kdepak! Kid Koala je lidským ekvivalentem švýcarského nožíku. Vedle již zmíněného turntablismu je také hudebním skladatelem, členem kapely The Slew, autorem komiksů a nesmíme opomenout ani to, že v současné době připravuje loutkové představení, se kterým pak vyrazí na turné po světe. Kid Koala je jednoduše živel, hlavu věčně v oblacích, ruce vždy na deskách a nohy pevně na zemi. Přijďte ho podpořit 14. listopadu na Flédu, nebudete litovat.

 

Dále zahrají: Foolk live feat. DJ Lixx, DJ Five, Funkmoguls live, Greatest Hits Collective, Yak, Kotlyk, Marcco

 

Start: 20:00

 

Vstup: předprodej 250,- / na místě 290,-

 

http://www.myspace.com/kidkoalaonesandtwos

 

http://www.fleda.cz/

 

 

Autor: BrnoInfo.cz | Zveřejněno: 11.11.2008 11:33:22

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně