Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Lord of the Dance / 28. 2. 2009 BRNO – hala Rondo

Taneční představení Lord of the Dance slaví úspěchy po celém světě již více než 10 let. Nejinak je tomu i v ČR, a proto se k nám znovu vrací.

Taneční představení Lord of the Dance slaví úspěchy po celém světě již více než 10 let. V dubnu 2003, při prvním uvedení v ČR, soubor beznadějně vyprodal dvakrát po sobě T-Mobile Arenu v Praze, v letech 2004 a 2005 a 2008 následovala veleúspěšná turné po celé republice. Představení u nás v těchto třech letech vidělo přes 100.000 diváků. Českou republiku se do nabitého kalendáře souboru podařilo zařadit opět na jaře roku 2009. Turné po sportovních halách českých měst se uskuteční od 23. 2. do 2. 3. Diváci budou mít možnost znovu nebo poprvé zhlédnout fantastický příběh Dobra a Zla v překrásné pohádkové scéně, precizní taneční výkony desítek tanečníků v sólových výstupech i nezaměnitelných tanečních formacích, které proslavily irský tanec po celém světě.

Lord of the Dance Michaela Flatleyho jsou kritikou nejnadšeněji oceňovaným představením všech dob. Od premiérového uvedení v Dublinu v roce 1996 toto představení překonalo po celém světě řadu rekordů a stalo se nejlépe prosperující show v celé dlouhé historii existence zábavního průmyslu.

Představení do současné chvíle zhlédlo přes 50 milionů diváků ve 40 zemích světa, uchvátilo publikum v Rusku, po celé Evropě, v USA, od Kanady po Argentinu, v Asii i v Austrálii. Show je uváděna od roku 1996 v nezměněné podobě, jelikož diváci chtějí stále vidět původní LOTD show. Jedinou změnou je spousta krásných nových kostýmu.

Tajemství mimořádného úspěchu show Lord of the Dance spočívá do velké míry též v tom, že oslovuje široké publikum bez ohledu na věk, pohlaví nebo kulturní zázemí. Díky této nadčasové, univerzální přitažlivosti se Lord of the Dance zařadili mezi živoucí legendy, zázraky moderního světa. A jejich příběh pokračuje dál ....

 

Termíny českého turné:
23. 2. České Budějovice - Budvar Aréna
24. 2. Pardubice - ČEZ Aréna
26. 2. Košice - Steel Aréna
27. 2. Bratislava - NTC
28. 2. Brno - Rondo
1.3. Praha - O2 Aréna
2.3. Liberec - Tip Sport Arena

Vstupenky lze zakoupit v obvyklých
předprodejích:
Ticketpro - http://www.ticketpro.cz
Ticket Art - http://vstupenky.ticket-art.cz/
Ticketportal - http://www.ticketportal.cz
Ticketstream - http://www.ticktstream.cz

Autor: Honza Sadílek | Zveřejněno: 16.11.2008 20:09:49

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně