Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

MEJ CUP / BOULDERSESSION 2008 - 6.12.2008

Pravidelný závod české špičky v boulderingu a následná párty, na které zahrají Nuck Chorris gang, Čankišou, Tony Ducháček a Garage nebo Gerda Blank.

Jak již bylo naznačeno před rokem, není zbytí než vyzkoušet zase novou, nevyšlapanou a neprobádanou cestu a tak se kvalifikační kolo roztočí na dvou místech najednou a to ve Freesportu (neboli Friťáku) a na Rajčeti. Obě tyhle brněnský překližkový stálice se nachází na Kounicově ulici cca 500 metrů od sebe.


Kvalifikace
se poleze mezi 9:00 a 14:00 hoblinou, samozřejmě Flash, borci a baby dohromady…..asi tak 10 bouldru….uvidíme…možná se jich guroušům Radovanovi a Svišťovi s Davidem a Smolom podaří našroubovat víc….

Prezentace bude otevřená už od 8:00 na obou místech…prostě přijdete na jeden ze dvou kvalifikačních placů (opravdu je to jedno kam…na Rajčeti je víc místa..), pokusíte se uplatit organizátory dvoukilem (200 Kč bo 10 Euro…), nafasujete triko a kartu… a….lezete….. přeběhnete…a…..zase lezete….


Od 13:00 otevřeme Flédu….tam přinesete vyplněný karty se jménem (ať už samoobslužně nebo s asistencí rozhodčích…), odevzdáte ke zpracování (deadline v 15:30!!!), objednáte si kafe, uvelebíte se do divanů a zatím, co se budou zpracovávat výsledky, tak ve velkým sále pojede:

Videosession
extrémních sportů, včetně nějakýho toho lezení….
Je docela dost možný, že kromě pohyblivých obrázků budou k vidění nějaký fotky…možná obrazy….sochy? .…kdo to má vědět takhle dopředu? J

Někdy po 16:00 by měly být do světa vytroubený výsledky kvalifikace a oznámeni účastníci finálovýho klání….pro ty, co na nějaký videa a kafe na Flédě dlabou, bude toto učiněno na webu Mejcupu…


Finále
18:00 …… 10 nej bab. Styl OS. 4 bouldry. 4 minuty. Klasika.

19:30 …….10 nej borců. OS. 4 bouldry. 4 minuty. Klasika.

Fungl nový profily na finále dodá Tomáš Rakovič . Dopadiště přifrčí z Hodonína od Tomáše Pilky . Speciální finálovou sadu chytů plácá po večerech Andrejko Chrastina .

Slovem, večerem a finálem… provede Vás Váš strýček Váňa!

A to je asi tak všechno…….režie….kamera…rusakov…..


Vlastně ne….pak se rozjede přece:

Mejcup afterparty!

První na podium vlítne 100% karate hip hop NUCK CHORRIS GANG za doprovodu bluesové kytary Honzy Švihálka (HoochieCoochieBand)
NUCK CHORRIS GANG

Po nich přijde na řadu roztancovaný styl lidu Čanki…. ČANKIŠOU (při pohledu na zpěváka Charlieho se Vám určitě vybaví Nuda v Brně…J )
ČANKIŠOU

Že to nestačí? Že to je málo? Oooook. Na scénu přichází:

TONY DUCHÁČEK a GARAGE
(a že by nějaký muchomůrky?)
TONY DUCHÁČEK a GARAGE

Ještě můžete? Není možný….tož poslední živá kapela před nástupem DJs….a to až z New Zealandu…

GERDA BLANK (vidíte duchy?)

**************************************************************

Termín konání: 06. 12. 2008
Čas konání: 14:00
Místo konání: Fléda
Cena: 200 Kč

Autor: BrnoInfo.cz | Zveřejněno: 4.12.2008 15:01:20

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně