Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

London Elektricity na Break4Beats. Již tento pátek!

Únorová Break4Beats si pro vás připravila drumandbassového velikána, šéfa labelu Hospital a výborného producenta a DJe v jedné osobě Tony Colmana aka London Elektricity.

Jeho hudební rejstřík sahá až do 1996. Dnes máme rok 2009, to dělá celých 13 plodných let, během nichž London Elektricity zakořenil hluboko do dnb scény. Muž, který laťku zvedá tak nebezpečně vysoko, až to ruší letový provoz. S jeho jménem je nerozlučně spjato vydavatelství Hospital Records, které v roce 1996 založil společně se Chrisem Gossem. Z Hospitalu se od té doby stal jeden z nejdominantnějších dnb labelů, který poskytuje útočiště takovým „megastars" jakou je např. High Contrast. Vydavatelství Hospital je synonymem pro kvalitu, vysoký standard, píli a chuť experimentovat. Hospital udává trendy. A kdo tahá za drátky? London Elektricity.

O support se postará domácí liga zkušených a všestranných DJs, kteří jsou připraveni na všechny a všechno. Z parketu jistě nebude odcházet nikdo neuspokojen. Svoje desky si na vás brousí silná čtveřice Lulu Rulez, Ghonzales, Katcha a Sayko!

O tradiční breakbeatovou vložku na baru se postarají Omek, Kotlyk, Yak a Mystique.

Nenechte si ujít vystoupení drumandbassového giganta ve své brněnské premiéře. Break4Beats, London Elektricity + MC Wrec, Fléda. 6. únor 2009.

Mainstage DJs:

London Elektricity (Hospital / UK) + MC Wrec (Hospital / UK)
Katcha (Get Punked / CZ)
Ghonzales (Roxy booking / CZ)
Sayko (Dvoika Troika / CZ)
Lulu Rulez (U Merkura / CZ)


Breakmatch bar stage DJs:

Omek (Trylobeat / CZ)
Kotlyk (Pohon / CZ)
Yak (Pohon / CZ)
Mystique (Redrum / CZ)

VJ Pasqil

Start: 21:00 hod.

Vstupné: 190 Kč (předprodej) / 230 Kč (na místě)

6. 2. 2009, klub Fléda (Štefánikova 24), Brno

Více informací naleznete na:

www.break4beats.cz

www.myspace.com/break4beats

 

Autor: BrnoInfo.cz | Zveřejněno: 4.2.2009 12:50:08

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně