Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Felipe Massa se představí v Brně na Ferrari Racing Days

Hvězda formule 1 Felipe Massa bude speciálním hostem Ferrari Racing Days 2009, které proběhnou první zářijový víkend na brněnském Automotodromu. Přítomnost oficiálního jezdce týmu Scuderia Ferrari na této akci podtrhuje jedinečnost akce v regionu střední Evropy.

Ferrari Racing Days na Masarykově okruhu v Brně přinesou nabitý víkendový program zasvěcený vozům se vzpínajícím se hřebcem ve znaku. K vidění bude šest napínavých závodů: ostré souboje Ferrari Challenge evropské a italské série, pestré startovní pole historických vozů Ferrari a Maserati soupeřících v Shell Historic Challenge a třešnička na dortu ve formě jízd F1 Clienti, kdy se na trati představí vozy Formule 1, se kterými v minulosti závodili například Michael Schumacher, Jean Alesi či Niki Lauda.

Atraktivní víkendový program v červené barvě završí přítomnost jezdce týmu Scuderia Ferrari, Felipe Massy, horkého kandidáta na letošní mistrovský titul Formule 1.

Podrobnější informace budou zveřejněny v nadcházejících měsících na tiskové konferenci v Praze, kterou uspořádá pořadatel Ferrari Racing Days na Automotodromu Brno, společnost Scuderia Praha, a také na www.brno-circuit.com

Kalendář závodů Ferrari Challenge Europe 2009

27.-29. března         Monza, Itálie
10.-12. dubna         Algarve, Portugalsko
15.-17. května        Imola, Itálie
3.-5. července        Le Castellet, Francie
4.-6. září                   Automotodrom Brno, Česká republika
25.-27. října            Valencie, Španělsko
5.-8. listopadu         Světové finále (místo bude zvěřejněno později)

Autor: Honza Sadílek | Zveřejněno: 8.2.2009 19:54:25

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně