Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

The Pervers Animals křtí novou desku "Záplata na prázdno"

Užírá vás pocit prázdného bytí a vypuštěné samoty? Odhoďte za ucho svou hlavu a vstupte do neslýchaných zákoutí lidského srdce, do hudebního světa THE PERVERS ANiMALS. Tato brněnská alternativní smečka totiž natočila po pěti letech druhé dlouhohrající album "Záplata na prázdno" a hodlá jej se vší počestností pokřtít na Favále!!! (so 7.2.) K tomu jí bude sekundovat talentovaná formace EVILASMODEL...a pozor, možná příjde i Godfather!

THE PERVERS ANiMALS patří ke stálicím brněnské alternativní scény.  Koncertují od roku 1999 p řevážně po jihomoravských klubech a alternativních festiválcích (po boku kapel jako U ž Jsme Doma, Ty Syčáci nebo Zuby Nehty). V roce 2004 vydala tato čtveřice na vlastní náklady prvn í dlouhohrající album "Špenát jest všady" (recenze Spark 03/2004). Osobitý nadhled, revolta proti zavedeným skladatelským šablonám a texty nekompromisně pohroužené do absurdity lidského bytí vyústily v místy až desetiminutové hudební koláže, které si dokázaly najít nejednoho posluchače. Na konci roku 2004 zařadilo pražské vydavatelství Black Point skladbu "Degeneration Next" na kompilaci "15 let - nevyd áno".

Po pěti letech se THE PERVERS ANiMALS vrací na hudební kolbiště s novou deskou „Záplata na prázdno". Nahrávka byla natočena v bzeneckém studiu Shaark na podzim roku 2008 a ukazuje nám současnou dospělejší tvář „perverzních zvířat". Hlavním tématem nového alba jsou mezilidské vztahy, jejichž komplikovanost rozehrává osudovou partii mezi mužským a ženským pokolením. Po hudební stránce kapela ubrala na punkové rozháranosti a přistoupila ke strukturovanější a intenzivnější formě vyjádření lidských emocí. Nové skladby jsou hutnější, naléhavější a možná i přístupnější, ovšem v žádném případě na úkor laciné podbízivosti. Netradiční podobu nabral i booklet nové desky. Ten je koncipován jako stolní společenská hra,  která koresponduje s myšlenkovým obsahem celého alba.

Křest „Záplaty na prázdno" proběhne v sobotu 7. 2. 2009 od 20:00 v brněnském klubu Favál za přítomnosti speciálního hosta, jímž je talentovaná alternative stoner rocková formace EVILASMODEL. Za symbolické vstupné 80,- Kč dostane každý návštěvník na místě  plnohodnotnou „Záplatu" jako dárek.


Obsazení:
zpěv, klávesy - Eliška „Elza" Hunkesová
kytary - Evžen „Mizuki Nakeshu" Zelinka
basa - Martin „Džestr" Jestřábek
bicí, texty, doprovodný vokál - Jakub „Schafff" Šafránek

Web:
http://tpa.mizuki.cz
http://bandzone.cz/theperversanimals
http://bandzone.cz/evilasmodel

 

Autor: Honza Sadílek | Zveřejněno: 6.2.2009 11:52:50

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně