Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Kam v pátek večer? Na Elektru na Flédě!

Poprvé v historii Elektry se představí jako headliner host, který na této klubovce již jednou vystupoval! Bylo tomu skoro na den přesně před dvěma lety, co poprvé svým livekem uhranul narvanou Flédu. Teď přijíždí s novým materiálem svých čerstvých hitovek - čekejte melodické, zasněné i gradující elektro, tak typické pro Da Freshův sound!

Da Fresh doletí zakončit "barevnou live" sezónu Elektry, kdy s každou jednotlivou barvou se jako headlineři představily různě pojaté live show těch nejaktuálnějších jmen techna, elektra a minimalu. Da Fresh po menší odmlce vydává aktuálně jeden hitový singl za druhým :The Age of Love (Paradise 084, FR), Taking Control Of You (On The Air Music), Broken Dream 2008 (Fusion 026), Yesterday (On The Air Music + Rmx Zoo Brazil), Secret (Kung Fu Dub 032 + Rmx Jeff Benett), takže jeho live přednes 6. března bude zase o pár hitů větší než před dvěma lety...

Jeho live show doplní na hlavní stagei osvědčené duo z Košic - Electrosoundsystem, Javas a resident Orbith. Opět djs, kteří se již na Elektře představili a měli velký úspěch. Tento díl Elektry sází prostě na větší zvukovou pestrost, melodičnost a "vrzavost".

Start: 21:00

Vstupné: 200 / 250

 

Autor: BrnoInfo.cz | Zveřejněno: 4.3.2009 16:58:17

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně