Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Bratři Ebenové se po 5 letech vrací na Flédu

Bratři Ebenové se na Flédu vrací po více než pěti letech. Pět jar se může na první pohled zdát jako šíleně dlouhá doba. Obzvlášť pokud se jedná o hudební průmysl, scénu, nebo jakkoliv to chcete nazvat.

Ovšem všude se vyskytují výjimky a nejinak je tomu i v tomto případě. Bratří Ebenové totiž rozhodně nejsou jen anomálií hudební, ale i časovou. Zatímco pětileté období pohodlně vystačí k popsání životního cyklu mnoha kapel (tj. vznik, vydání alba a rozpad), pro Ebeny není pět let žádná míra. To se ani album nestihne. Doposud „nejrychlejší" deskou jsou Chlebíčky z minulého roku a na ty jsme čekali šest let. Album vznikalo pod dozorem hudebního producenta Pavla Skály a zvukaře Tomáše Jakla ve Studiu „V" ve Zlíně a ve studiu SONO (Unhošť - Nouzov). Mastering nahrávky neproběhl nikde jinde, než v legendárním londýnském studiu Metropolis a má jej na svědomí Andy „Hippy" Baldwin.

Čas s Ebeny plyne prostě pomaleji. Jaksi pozvolněji, sám se přizpůsobí vašemu tempu. Bratři Ebenové netlačí na pilu, nechají věci pořádně uležet. Čas mají na své straně a spolu se svojí muzikou zrají jako víno. Je to cítit z každé jejich noty. Ani kapka spěchu či stresu. Ale nenechte se zmást, to neznamená, že je řeč o nějakých uzívaných ukolébavkách na dobrou noc! To ani v nejmenším! Energický rytmus, aktivní relax a živelný přístup, to je skutečné Já Bratrů Ebenů! Schválně si to můžete přijít zkontrolovat 20. května...

Vystoupí: Bratři Ebenové

Datum: 20. 5. 2009

Start: 20:00 hod.

Vstup: předprodej 290 ,- / na místě 350,-

http://www.bratriebenove.cz/

 

Autor: BrnoInfo.cz | Zveřejněno: 23.4.2009 8:31:45

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně