Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Manažer Marilyna Mansona: Jednalo se o standartní výkon!

Po “odfláknutém“ koncertu Marilyna Mansona v Brně Vám přinášíme krátký rozhovor se zástupcem pořádající agentury. O samotném koncertu toho bylo řečeno mnoho, nyní si můžete přečíst jak to vidí samotní organizátoři v ČR, kteří na přípravách poctivě pracovali řadu měsíců.

Jak dlouho trvala příprava, nebo jakou dobu dopředu se organizoval koncert MM?
Smlouva byla podepsána v dubnu 2009, nicméně jsme s managementem jednali od listopadu 2008.

Jak probíhala komunikace s managementem MM a bylo obtížné ho "dostat" do ČR?

Jednání bylo zdlouhavé, v jednu chvíli jsme chtěli koncert "pustit".

Měl MM. nějaké specifické požadavky (např. co se týče ubytování, jídla, propagace, zázemí při koncertu apod.)?
Ano, vše dle rideru, ale nevybočovaly nějak mimo požadavky ostatních umělců.

Jak se MM choval k lidem z agentury, komunikoval s Vámi, nebo se spíše držel bokem od okolních pořadatelů?
MM byl mimo naší produkci, komunikace probíhala s tour manažerem, produkce na obou stranách pracovala skvěle.

Jak hodnotíte koncert MM jaký předvedl v Brně na velodromu?
MM z našeho pohledu nepředvedl 100% show, nicméně je tím známý.

Jak se agentura dívá na spoustu lidí, která byla slušně řečeno zklamána z koncertu, chování a předčasného konce koncertu. (vyvodíte nějaké důsledky, protože velká snaha a dobře odvedená práce Vaší agentury se tímto dosti znehodnotila, ačkoli na Vaší straně nedošlo k pochybení)?
Bohužel jako pořádající agentura nemáme na vystoupení umělce vliv, a ani to není možné. Umělec sám určuje, jak bude jeho tvorba vypadat. Zklamání lidí z koncertu nás mrzí. 

Kdyby MM plánoval turné po Evropě třeba za dva roky, uvažovali byste o organizaci koncertu?
Ne.

Celkové zhodnocení koncertu z pohledu agentury?
Myslím, že jsou 2 úhly pohledu: jeho skalních fanoušků a těch ostatních. Za agenturu je mi líto všech lidí, kteří byli zklamaní výkonem MM a také skvělé a profesionální práce všech lidí na naší straně při přípravě koncertu, kterou smazal neprofesionální výkon umělce. Tour manažer nám ovšem oznámil, že se jednalo o standard MM. Z určitého úhlu pohledu měl určitě pravdu. V dnešní konkurenci a nabitém programu různých turné stejně rozhodnou lidé, za jaký koncert příště utratí peníze. MM 3.6. přišel o mnoho z nich.

Za WTF Entertainment ochotně odpovídal Marek Rejman (Managing Direktor)

Autor: Cer.t | Zveřejněno: 15.6.2009 8:31:08

FacebookCer.t
za chybku se omlouvám a koukám, že už byla odstraněna :) Doufám tedy, že diskuze se bude ubírat jiným směrem.... jinak ke koncertu MM sem teď četl pár článků co předvedl 9.6. v Bratislavě a taky žádná sláva.. ale dělal méně blbostí, více hrál.. a DOKONCE dal i přídavek... Na závěr bych ještě přihodil poslední větu z jednoho článku, kde se psalo, že byl koncert krátký atd... :) zde je: "Našťastie sa však v Bratislave nezopakovalo fiasko, ktoré Marilyn Manson vyrobil v Čechách."

vasa - 2 kass
Ale vás se píše velké V, experte.

Martin - odpověď Kass
Nj, stane se že jsou uveřejněné chyby. Tuhle skutečnost neuváděj v diskusním tématu, chyby tisku jsou, stejně jako v novinách,vyhrazeny a často se stává, že to ani člověk nepostřehne, tudíž je blbost nás na ně upozorňovat. Přece když je v novinách chyba, taky nepíšeš do rovnosti "ať si dávaj příště bacha".


Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně