Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

MIDI LIDI dnes večer na Flédě

17. listopad letos není jen výročím Sametové revoluce, ale i zároveň i dnem vydání dlouho očekávaného druhého alba kapely MIDI LIDI s názvem „Hastrmans, Tatrmans & Bubáks". Křest se uskuteční v rámci Bubáks tour, jehož první část proběhne hned v listopadu.

Během dvou let od vydání debutu „Čekání na robota" kapela odehrála přes sto živých koncertů a DJ vystoupení v ČR i v zahraničí, vytvořila několik remixů a zejména soundtrack k na Oscara nominovanému filmu Protektor. Nové album vyjde u X Production, jeho zvuk prošel rukama Ondřeje Ježka (OTK) a spolupracovali na něm členové projektů JackJack, Ali Ibn Rachid či dokonce anglická kapela Chumbawamba, se kterou si MIDI LIDI navzájem přepracovali písně. O nové desce sami říkají: „Deska vypráví o vnitřních strašidlech. Jedná se o takovou "desku v tísni". Je melancholičtější, temnější, ale hudebně i emotivně barevnější. Jako podzim."

Na Bubáks Tour je budou doprovázet Kamp!, které jsme měli možnost spatřit v březnu na Itch My Hahaha. Tato tříčlenná polská formace je spojením současných obrozenců osmdesátkového diska s Davidem Bowiem, ale také krautrockem 70. let letos vydala svižný disko debut „Thales One."

Turné doplní David Doubek alias Ventolin (Mořská vlna AV, Kazety) - producent zapojující do své skákací taneční show nejrůznějšíi speciální světla a projekci. Hrál po boku Tujiko Noriko, Modselektor či The Presets.

Přijďte si vytancovat bubáky z těla!

MIDI LIDI

http://www.midilidi.cz

http://www.myspace.com/midilidi

http://www.facebook.com/midi.lidi

KAMP! (PL)

http://www.myspace.com/kampmusik

VENTOLIN

http://www.myspace.com/ventolinlive

G.H.C.

http://www.myspace.com/greatesthitscoll

 

MIDI LIDI - Bubáks tour 2009

26. 11. 2009 FLÉDA
Start: 20:00 h

 

Autor: BrnoInfo.cz | Zveřejněno: 26.11.2009 8:17:36

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně