affiliate-pohadky-728x90-1465999456.jpg
Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Novou posilou Komety se stal Tomáš Divíšek

Vedení Komety Brno se nemůže smířit s neradostným postavením svého klubu v extraligové tabulce, a tak do svých řad přivádí dalšího zkušeného hráče. Do brněnské kabiny se stěhuje třicetiletý Tomáš Divíšek z Pardubic. Ten přichází na takzvaný limitovaný přestup. Po měsíci se rozhodne zda šikovný centr zůstane na trvalo a nebo zamíří jeho kroky do jiného klubu. Kometa na něj ale bude mít předkupní právo.

Mostecký rodák nakoukl do extraligy v sezoně 1996/97 v dresu pražské Slavie. Na přelomu tisíciletí strávil tři roky v Americe, ale k NHL moc nepřičichl. Za „Letce" z Philadelphie nastoupil v pěti zápasech, v nichž si připsal jeden gól.

V roce 2002 se vrátil do extraligy, prošel Slavií, Plzní a Pardubicemi, kde v loňské sezoně nasbíral v základní části 34 kanadských bodů, k nimž přidal dalších sedm v play off. „Věříme, že bude pro útok velkým přínosem," uzavřel Medlík. Letos odehrál Divíšek za HC Eaton Pardubice dvacet utkání, ve kterých vstřelil dvě branky a na dalších osm přihrál. V hodnocení +/- má jeden kladný bod, na svém kontě má dvacet trestných minut.

A jak se na tranfer tváří samotný hráč? „S Pardubicemi jsem v Brně prohráli. Na soupisce mají dobrý tým, takže je záhadou, proč nemají lepší výsledky," přemítá. „Říkalo se, že je otázkou času, kdy se chytí, ale zatím to nepřišlo. Snad pomůžu ke zlepšení."

Autor: Honza Sadílek | Zveřejněno: 11.12.2009 10:03:28

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně