Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Studuj FEST!

Festival nabitý zajímavým programem, s kvalitním obsazením, mimořádnou atmosférou a osobním přístupem. Tak se prezentuje soukromá vysoká škola AKADEMIE STING ve své nové komunikační kampani.

Chce se v ní originálním způsobem pochlubit svými úspěchy z poslední doby a oslovit potenciální studenty. Studuj FEST! Tak zní hlavní slogan kampaně, který nese více významů.

Komunikační kampaň představuje studium jako festival, který studentům změní život. A to Fest! „Nechtěli jsme jít tradiční cestou manažerů v oblecích. Chtěli jsme, aby kampaň pobavila jak stávající  studenty, tak zaujala nové uchazeče. Různými přesmyčkami k nim mluví blízkým festivalovým jazykem" uvádí Ing. Jiří Urbánek, Ph.D., vedoucí PR oddělení AKADEMIE STING.

Umění ovládnout MONEY BUSINESS, perfektní zázemí SUPPORT STUDENTS, po škole nebudete  NOUNEJM, MIGHTWORK na vedoucích pozicích a zkrátka u nás je to JINÉ CAFÉ. Navíc je možné zúčastnit se soutěže a získat freepasy na festival. Detailní line-up festivalu je k dispozici na www.studujfest.cz

Studuj FEST!

AKADEMIE STING je vůbec nejstarší soukromou vysokou školou v moravské metropoli. Od roku 2000 připravila pro praxi už více než tři tisícovky absolventů. „Talentovaným a úspěšným studentům dokážeme zajistit nejrůznější výhody a další snižování ceny školného. Po dobu trvání kampaně STUDUJ FEST navíc rozdáme několika výhercům také první semestr zcela zdarma," doplňuje Ing. David Král, Ph.D., prorektor AKADEMIE STING. V kampani škola upozorňuje na vysoké procento absolventů uplatněných na trhu práce, vyhledávané bakalářské i magisterské obory, prezenční i kombinované studium, úzké propojení s praxí, nízké školné, prospěchová stipendia až do výše školného, flexibilní studium, studijní materiály v ceně, získaný titul nejlepší soukromé vysoké školy v ČR a mnoho dalších výhod.

„Studenti prožijí tříletý nebo pětiletý festival zkušeností, vědomostí a zážitků, který jim změní život. Perfektně je připraví na praktický život, propojí je s profesionály a nabije zkušenostmi z reálných firem. Uchazeče zveme na STUDUJ FEST, festival, který na jedné straně slibuje skvělé zážitky a atmosféru, ale na straně druhé kvalitní a náročné studium," dodává Urbánek.

Autor: BrnoInfo.cz | Zveřejněno: 12.5.2015 22:33:46

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně