Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Kam zapařit: I. díl - Veselá vačice

V rámci našeho nového speciálu vám přiblížíme hospody, kluby a jiná zařízení v Brně, kde a jak se takříkajíc „paří“. Jako první pán na holení přichází Music restaurant Veselá vačice.

spike - livin
Linvingstone je to docela fajn. S cim tam mam opravdu problem sou fasisti prevleceni za ochranku. Dokud tam budou takova hovada, nikdo me tam neuvidi.

Pera - hlavne v klidu
no, tak kdyz nekdo jde do baru na pohodu, at je v pohode, kdyz se nekdo nahli, at nechodi na pivo, kteretaky nejakou dobu zabere, jestli ho chcete natocit hezky a dobre

Anna - Opověď slečně házející špínu na Vačici
Milá slečno Milado, přijde mi velice komické, o co jste se tady před několika měsíci pokusila. V úvodu se Vám chci omluvit, že odpovídám (reaguji) s takovým zpožděním, kdybych na Váš kverulantský výblitek narazila dříve vězte, že by jste se mohla odpovědí kochat ihned. V prvé řadě bych Vám ráda připomenula základní pravidla českého pravopisu, za chvíli maturujete a Vaše znalosti by nestačily ani k postupu do třetí třídy ZŠ. Mám na mysli jisté chyby, jež se ve vašem textu objevily. Nicméně Vám upřímně přeji úspěch u maturity a doufám, že se dostanete i na nějakou vysokou školu- takových lidí, jako jste Vy, je u nás věru nedostatek. Dále bych reagovala na obsah (forma byla tragikomická). Zmínila jste se o jistém večeru v podniku Veselá Vačice. O stužkovacím večeru, nemýlím-li se. Což mě znovu přivádí k myšlence, že takovýto večer většinou pořádají lidé, co se chystají k maturitě a od kterých se očekává jistá úroveň. Intelektuální, jistě, ale také úroveň společenského chování, která by neměla být srovnatelná s tlupou cvičených opiček. Co se povedlo Vám a Vaší roztomilé třídě? Zamyslete se nad tím. Řeznický pes má vytříbenější chování, v životě jsem nebyla svědkem něčeho tak nechutného, čeho byly schopny Vaše spolužačky (a mám takové tušení, že i Vy) pár dní poté, co (podle Vás) nastalo to příšerné fiasko, jehož projevem bylo údajně nepřijatelné chování snad všech, co se tam ten večer ocitli, byť jen čirou náhodou. Řvát v pravé poledne na barmanku, která je v práci, nemá s vaším kolektivním "problémem" nic společného, může být jen výsledkem arogantího přístupu k lidem, zakomplexovanosti a totální a absolutní imbecility. Milá slečno, cílem této mé reakce je, aby jste se příště, než začnete ťukat do klávesnice ve snaze házet hnůj na nevinné objekty (i subjekty), zamyslela sama nad sebou, nad těmi, jež obhajujete a než stisknete "enter", třikrát se nadechla a raději si nafackovala. Asi to měl udělat již někdo dávno. Přeji mnoho štěstí v životě, profesním i osobním a doufám, že se s Vámi nikdy nesetkám.

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně