Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Fotoreport „Fashion and travel week“ v nákupním centru Futurum

V minulém týdnu jste mohly shlédnout reportáž z Fashion week v Olympii. Víkend 22. a 23.3.2009 byl opět ve znamení módy a zábavy, tentokrát v nákupním centru Futurum Brno. Akce moderovala Petra Polzerová.

Modelové a modelky z modelingové agentury DFC zde opět předvedli jarní a letní kolekci obchodů tohoto centra, kde byly kromě spodního prádla a sportovního oblečení k vidění také šaty, obleky nebo sportovní vybavení. Letošní módní přehlídky byly ve znamení nejrůznějších států, např. Paříž, Rusko, Francie apod.

Modelové a modelky se postarali o jedinečnou show, kdy kromě samotné prezentace kolekcí také tancovali, jezdili na kole, bubnovali na popelnici apod. Návštěvníci mohli vyhrát poukazy cestovních kanceláří, a to v případě, že správně zodpověděli otázky moderátorky. V nákupním centru jste také mohly shlédnout výstavu fotografií cestovatelů, ochutnat arabskou kuchyni nebo si vybrat zájezd z cestovních kanceláří, které se zde prezentovaly.

Hosty programu byli Dan Nekonečný a Šum Svistu, kteří zde předvedli orientální taneční show spojenou s nejrůznějšími efekty. V neděli zde zazpíval zpěvák ze soutěže Česko hledá superstar - Ali Amiri. Celý víkend se velice vydařil a přišli si zde na své všichni návštěvníci centra. Více Vám přiblíží následující výběr fotografií.

 

Autor: Martin Varták | Zveřejněno: 24.3.2009 12:41:27

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně