Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Jaký byl první ohňostroj na přehradě?

V sobotu 23.5.2009 byl v 22.30 byl z Brněnské přehrady odpálen druhý soutěžní ohňostroj letošního ročníku festivalu Brno – město uprostřed Evropy.

O jedinečný zážitek se tentokrát postarala společnost Flash Barrandov SFX. Brněnskou přehradu navštívilo přibližně 70 tisíc návštěvníků, kteří se sdružovali již od odpoledních hodin. DPMB se musel opět poprat s organizací dopravy v rámci přepravy cestujících před začátkem a po skončení ohňostroje.

Tato situace opravdu není lehká, jelikož se sjíždí velké množství diváků z celého Brna a okolí v dlouhém časovém horizontu, který je také ovlivněný počasím toho dne, které není možné při přípravě opatření zohlednit. Občas dochází k výpadkům proudu nebo zdržení provozu šalin z důvodu až minutového intervalu mezi spoji v oblasti Bystrce nebo z důvodu odbavování cestujících v zastávkách.

V sobotu také došlo k potyčce mezi nezletilými cestujícími u Zoologické zahrady, která skončila vážným zraněním jednoho z nich, což  na několik minut zastavilo dopravu. Přivolaní záchranáři krvácejícího mladíka stabilizovali a odvezli do nemocnice. Více Vám přiblíží následující fotografie.

Autor: Martin Varták | Zveřejněno: 26.5.2009 14:47:50

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně