Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Fotoreport z Autosalon Night na brněnském Výstavišti

Ve dnech 6 až 11.6.2009 se uskutečnil, jako každý rok, veletrh automobilů na brněnském Výstavišti. V rámci akcí festivalu Brno – město uprostřed Evropy se uskutečnila akce Autosalon Night. Na jeden večer se otevřelo návštěvníkům Výstaviště zcela zdarma.

Návštěvníci zde mohli vidět zaplněné 4 pavilony s třemi desítkami vystavovatelů, mezi nimiž byly opět největší výrobci a dodavatelé automobilů ve světě. K vidění byly jak sportovní vozy, tak vozy rodinné. Nechyběly ani veteráni nebo vozy záchranné služby a policie. Jízdu si zde mohl skusit každý na trenažéru. Krásu vozidel doplnilo také několik modelek, které pózovali u automobilů.

Slavnostně se zde uskutečnilo otevření nového pavilonu P, který je největší v celé Evropě. Tento moderní pavilon je velký jako 3 jiné pavilony Výstaviště a byl postaven v poměrně krátkém čase i přes dopady ekonomické krize. 

V rámci doprovodného programu zde měl koncert Miro Žbirka.

Zakončením večera bylo odpálení posledního ohňostroje letošní přehlídky, a to tentokrát z hradu Špilberku a který sledovalo několik stovek diváků přímo z areálu Výstaviště.

Autor: Martin Varták | Zveřejněno: 9.6.2009 8:06:50

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně