affiliate-pohadky-728x90-1465999456.jpg
Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Brno se také rozloučilo s Michaelem Jacksonem

Dne 25.6.2009 otřásla celým světem zpráva o smrti americké popové hvězdy Michaela Jacksona. Od toho dne se téměř v každém státě světa tisíce fanoušků loučí s králem popu, který ovládl žebříčky hitparád již v sedmdesátých letech minulého století. Kromě desítek hitů z alb Thriller a Bad, se také vryl do našich pamětí podstoupením mnoha plastických operací.

V posledním desetiletí ho provázeli již spíše zdravotní problémy a trestní stíhání ve věci údajného znásilňování nezletilých chlapců. Zemřel v padesáti letech na selhání srdce a již celý život ho provázela genetická porucha plic, která se dala vyléčit jedině transplantací orgánu, což Michael odmítal podstoupit.

Tento zpěvák se vryl do paměti nejen střední generaci, ale také mladým lidem, kteří jeho nejslavnější éru ani nezažili. To vše bylo také vidět v sobotu 4.7.2009 v odpoledních hodinách na nám. Svobody, kde se sešly stovky jeho příznivců a kolemjdoucích na počest této popové hvězdy.

Hrály se zde jeho hity, tančilo se, vystoupil jeden z imitátorů a příznivců Jacksona a na jeho počest se zapalovaly svíčky u jeho fotek a miniaturních sošek poblíž kašny. Více Vám přiblíží fotografie a videa.

Autor: Martin Varták | Zveřejněno: 9.7.2009 7:34:40

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně