Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Fotoreport z akce rádia Kiss Hády v Pasohlávkách

V sobotu 1.8.2009 se v ATC Merkur o večerní zábavu postaralo Rádio Kiss Hády v zastoupení moderátora Pepy Karadyho.

Autokemp Merkur v Pasohlávkách je několik kilometrů rozlehlý areál poblíž Mušovského jezera, který je určen jak pro jednotlivce nebo skupiny přátel, tak pro trávení dovolené s rodinou. Součástí areálu je několik ploch pro stanování a karavany, nudistická pláž, písečné pláže pro vstup do několika lagun, kolotoče a další. Je zde také možnost si vypůjčit čtyřkolky, buginy, kola, motorové čluny nebo šlapadla.

Ocenitelnou skutečností je i to, že součástí areálu je také několik desítek restaurací, diskoték, veřejných toalet a prodejen se suvenýry, díky nimž návštěvníci autokempu nemusejí navštěvovat z jakéhokoli důvodu okolní města. Ceny v ATC jsou velice příznivé. Je zde možné jen jednorázově navštívit areál za účelem koupání nebo diskotéky, kde člověk zaplatí pouze vstupné za osobu.

V průběhu sobotního večera zde proběhlo několik soutěží pro děti a dospělé za doprovodu nejnovějších tanečních hitů rádia Kiss Hády. Barmani a barmanky zde míchaly nejrůznější drinky s možností ziskání některého z dárků. Hlavním lákadlem pro návštěvníky byla volba Miss mokré tričko.

Účastnice se vybírali z publika a účast bohužel nebyla hojná. Z pěti přihlášených nakonec ukázali svůj taneční um pod sprchou pouze tři návštěvnice. Aby nebyly ochuzeny o nadšení také dámy, v rámci volby „miss mokré trenýrky" zde zatančily také pánové, kterých se přihlásilo dvojnásob než-li žen. Celá akce se velice povedla, o čemž svědčila také velká účast, kterou ovlivnilo také příznivé počasí a možnost posezení s kamarády u pivka přímo před pódiem.

Více již následující fotografie.

Autor: Martin Varták | Zveřejněno: 10.8.2009 12:21:12

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně