Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Fotoreport z doprovodných akcí v rámci „Velké Ceny 2009“

Pondělní podvečer v nákupním centru Olympia Brno byl ve znamení motorek a předních Českých jezdců. Konala se zde soutěž o možnost získání volných vstupenek na víkendové závody. Návštěvníkům se zde představili a následně také podepsali v rámci autogramiády, přední čeští jezdci Karel Abraham, Lukáš Šembera a Jakub Kornfeil. O doprovodný program se postaralo Rádio Krokodýl a celou atmosféru doplnily také krásné hostesky.

Čtvrteční odpoledne v centru Brna patřilo také příznivcům motorek a letošním závodům „Grand Prix – Velká Cena“ na Masarykově okruhu. Na náměstí svobody, během pětihodinového programu, mohli návštěvníci vidět např. freestyle show týmu Michala Matyse na U-rampě, vystoupení dámské taneční rockové skupiny, módní přehlídku v moto-oblečení, jízdy na minibicích a vozítkách Segway apod.

Nejlákavější ovšem bylo setkání jezdců moto GP, kteří se minulí víkend utkali o post „krále silnic“ na Automotodromu. K vidění zde, kromě nám již známích „českých jedniček“, byli také zahraniční jezdci, a to Colin Edwards, Gabor Talmacsi, Andrea Dovizioso či Chris Vermeulen. Ti se také utkali v exhibičním florbalovém utkání s hráči NHL – Romanem Čechmánkem, Martinem Eratem, Sigmundem Pállfym či Martinem Zálešákem. Návštěvníci mohli také, od výše jmenovaných, získat autogram. Celou akci moderoval Standa Borkovec, který je mezi motorkami jako doma.

Více již následující fotografie.

 

Autor: Martin Varták | Zveřejněno: 14.8.2009 10:21:10

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně