Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Fotoreport z jízdy centrem Brna na In-line bruslích

V sobotu 29.8.2009, tedy poslední víkend letních prázdnin, se konala jízda Brnem na inlline bruslích. Akce se konala díky projektu ROP Jihovýchod, tedy Regionální rady Jihovýchod, díky níž se rozvíjí, nejen doprava, v našem kraji. V Brně je toho důkazem např. nákup devíti šalin designu Porsche. Akce se konala také ve spolupráci s Jihomoravským krajem a statutárním městem v Brně za účasti krajského radního, hejtmana a primátora statutárního města Brna.

V lužáneckém parku začala celá akce kolem 16 hodiny. V rámci doprovodného programu jste zde mohli vidět Freestyle bruslení na kolečkových bruslích nebo školení bruslařů a slalom bratrů Hrazdírů, kteří představili twinboarding, neboli bruslení na speciálních kolečkách podobných skateboardu. Děti si mohly vyzkoušet facepainting, neboli kreslení na obličej.

Připravena byla také soutěž o lákavé ceny, které se mohli zúčastnit ti, co měli na sobě něco v barvách projektu ROP, tedy zelené a žluté. Více jak hodinová jízda se konala na trase Lužánecký park - Lidickou ulicí - Kartouzská - Štefánikova - Lidickou ulicí - Moravské nám. - Husovou ulicí - Šilingrovo nám. a zpět.

Byl tedy odzkoušen i povrch nově otevřené ulice Husovy po její čtrnáctiměsíční kompletní rekonstrukci. O zastavení a usměrnění veřejné dopravy se postarali, jako vždy s perfektní okamžitou reakcí na danou situaci a nejmenším negativním dopadem na provoz, dispečeři DPMB Petr Chudáček a Jan Seitl spolu s tuctem policistů a několika pořadately akce na kolečkových bruslích.

Celou akci moderovalo rádio Krokodýl a akci podporovala také Rovnost, fakulta sportovních studií MU a zábavné volnočasové centrum Lužánky.

Více již následující fotografie.

 

Autor: Martin Varták | Zveřejněno: 3.9.2009 11:15:59

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně