Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Fotoreport ze dne otevřených dveří v Pivovaru Starobrno

Sobotní odpoledne patřilo všem brňanům. Jako každoročně, tak i letos se na jedno odpoledne otevřely brány pivovaru Starobrno pro návštěvníky, kteří jsou žízniví při pomyšlení nad pivem - tímto „lahodným mokem", kteří se chtějí bavit nebo se dovědět spoustu zajímavých informací o výrobě piva.

Celý program zahájilo vystoupení hudební skupiny Tam Tam Orchestra s následným proslovem ředitele skupiny Heineken, slavnostním naražením sudu piva Starobrno sládkem a přípitkem ředitelů a manažerů pivovaru.

V rámci dne otevřených dveří, jste zde kromě několika desítek stánků se všemi druhy piva Starobrno nebo Zulu limonády, mohli vidět také vystoupení několika kapel - Lucie Revival, Support Lesbiens, Janek Ledecký, Dara Rollins, Yo Yo Band a Petr Bende. Připraveny byly také pivní soutěže o hodnotné ceny. Každých deset minut se konaly prohlídky pivovarem, kde Vás pracovník seznámil s postupem výroby piva při pocházení mezi dílčími pracovišti pivovaru, kterými jsou např. sklad piva, plníci linka nebo Varna.

O tyto prohlídky byl velký zájem, proto se již od začátku vydávaly lístky na přesné časy vstupů, které byly již v 16 hodin rozdané! Zájem o tuto akci byl opět obrovský, a to jak díky bohatému programu, tak díky příznivému podzimnímu počasí.

Více Vám přiblíží fotky od Martina Vartáka a Radka Havlíka.

 

Autor: Martin Varták | Zveřejněno: 7.9.2009 9:58:55

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně