Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Fotoreport z oslavy 5.narozenin NC Královo Pole

V sobotu 10.října 2009 bylo v nákupním centru Královo Pole opravdu živo. Centrum slavilo 5.narozeniny a připravilo bohatý program na celé odpoledne.

Celou akci moderovala známá dvojka Jan Adámek a Marta Ondráčková, kterou všichni známe z pořadu Snídaně s Novou nebo jako představitelku sociální pracovnice sl. Láskové ze seriálu Ordinace v Růžové zahradě.

V rámci odpoledního programu zde pro děti připravil vystoupení klaun. Tři taneční vystoupení různých hudebních stylů předvedli tanečníci z taneční školy Dynamik. Nechyběly ani tradiční módní přehlídky, ve kterých se letos představilo dvanáct oděvních značek, které mají zastoupení v tomto nákupním centru. Kdo by tedy nevěděl co si koupit na sebe na podzim a v zimě, mohl se nechat ispirovat bohatou škálou oděvů a doplňků.

V 18 hodin byly vyhlášeny výsledky soutěže. Poté manažer NC slavnostně nakrojil 50 kilový narozeninový dort, který se poté rozkrájel a po částech rozděloval všem přítomným návštěvníkům. Nechyběla ani autogramiáda Zdeňka Izera a moderátorů akce.

Velkým lákadlem bylo vystoupení šoumena Zdeňka Izera nebo hudební skupiny Abba Revival Pop Stars, jež Vám přiblížíme v dalších reportážích.

Více již následující fotografie.

 

Autor: Martin Varták | Zveřejněno: 12.10.2009 11:57:54

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně