affiliate-pohadky-728x90-1465999456.jpg
Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Vánoční výzdoba již nyní zkrášluje nákupní centra

Pro některé z nás je již čas začít se připravovat na Vánoční období, pro jiné jsou Vánoce až za měsíc. Přes všechny aspekty, které nás všechny napadají, již nyní pociťují nákupní centra zvýšené obraty a tím způsobenou větší návštěvnost, což způsobují ve větší míře právě předvánoční „nákupní horečky". Proto se většina z nich již nyní ladí do duchu Vánoc.

Letos jsem navštívil tři hlavní místa, která každoročně září Vánoci jako první. Jedná se o Galerii Vaňkovka, Olympii a obchodní dům Tesco.

Výzdoba v Olympii zůstává v podobném stylu jako vloni, a to vchody ozdobené svítícími řetězy a obchodní galerie plná bíle svítících stromů s visícími vločkami sněhu a hvězdami. Parkoviště je lemováno svítícími stromky.

Galerie Vaňkovka byla loni ve znamení několika desítek sněhuláků kreativně přizpůsobených nejrůznějším zimním a Vánočním činnostem. Letos tuto tématiku vystřídaly Stromky, sobi a dárečky. Uprostřed nechybí tradiční strom s dárky. Od stropu visí „lustry plné baněk" a zábradlí prvního patra lemují Vánoční řetězy. Jako každý rok, i letos je toto nákupní centrum vyzdobeno jednoznačně nejlépe oproti konkurenci.

Více již následující fotografie.

 

Autor: Martin Varták | Zveřejněno: 18.11.2009 7:17:41

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně