Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Nové garáže a Aquapark v Kohoutovicích

V rámci dnešní reportáže Vás seznámím se dvěma projekty v rámci MČ Brno - Kohoutovice, a to novými garážemi a aquaparkem.

Stavba nových garáží na Pavlovské byla nedávno zahájena a ještě v letošním roce bude dokončena jejich 1.etapa, ve které se počítá s výstavbou 153 boxů. Pokud bude o garáže zájem, má v plánu investor v rámci 2.etapy vystavět dalších 139 garážových boxů (viz. fotografie - budoucí vizualizace). Tím se vyřeší problém s parkováním v dané oblasti. Garážový dům sousedí s lesem spojujícím MČ Nový Lískovec a Kohoutovice - poblíž konečné trolejbusů.

Stavba Aquaparku na Libušině třídě byla zahájena před dvěma lety. Areál je rozdělen na několik částí.

V bazénové hale se nachází plavecký bazén pro celoroční využití (25x12,5m s hloubkou 1,8m), rekreační bazén s tobogánem, vířivkou, brouzdalištěm a dalšími relaxačními bazénky.

Zázemí bazénu je dvoupodlažní objekt, v jehož 1.nadzemním podlaží budou centrální šatny, sprchy, sociální zázemí. V 2.nadzemním podlaží se bude nacházet fines, sauna, masáže, plochy pro rehabilitaci a občerstvení. Na střeše šatnového objektu bude slunečná terasa s venkovním bazénem vel. 12x8m. U objektu bude 72 parkovacích stání.

Kapacita rekreačního bazénu je 100 osob, plaveckého bazénu 63 osob.

Areál se veřejnosti slavnostně otevře ve čtvrtek 15.dubna 2010.

 

Autor: Martin Varták | Zveřejněno: 31.3.2010 10:32:35

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně