Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Sportovní veletrhy na Výstavišti

Tyto veletrhy se konaly od 7. do 10.října na brněnském Výstavišti. Jsou určeny hlavně pro zájemce o sporty, lodě nebo cestování v karavanu.

Veletrh Sportlife zastoupily desítky firem nabízejících sportovní oblečení a vybavení na zimu, vybavení pro adrenalinové sporty a další. Návštěvníci si mohli vyzkoušet horolezectví, posilování nebo zahrát si stolní fotbálek nebo floorbal.

Veletrh Bike Brno - zaměřený na cyklistiku, představil prostřednictvím více jak dvou set vystavovatelů ze šestnácti zemí jízdní kola a vybavení. K vidění zde byly také nové trendy v cyklistice - například elektrokola. Návštěvníci si také mohli kola otestovat, tentokrát nejen v areálu Výstaviště.

Výstava Boat Brno byla nově situována do moderního pavilonu P a představila kompletní paletu vybavení a služeb, sahajících od lodních sportů přes surfing, vodní lyžování a potápěčskou techniku až po oblečení, kluby a poradenství. Velkým tahákem byly opět luxusní jachty a motorové čluny.

K vidění byla také výstava karavanů a obytných automobilů, která patří mezi největší Evropské akce svého druhu. Návštěvníci se seznámili s jednotlivými vozidly a jejich doplňky.

 

Autor: Martin Varták | Zveřejněno: 13.10.2010 14:59:03

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně