Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Charbulova zve na výstavu fotografií svých studentů

Od čtvrtka 25.listopadu 2010 se koná v prostorech praktické výuky oboru fotograf na Střední odborné škole Charbulova výstava fotek letošních absolventů tohoto oboru.

Žáci oboru fotograf byli letos opět vyzvání k tomu, aby uspořádali výstavu. Jedná se „absolventskou práci" studentů posledního ročníku oboru fotograf na Charbulové. Žáci připravili pro návštěvníky celou škálu fotografií. K vidění jsou zde portréty, a to z ateliéru a dalších prostorů školy. Dále jsou k vidění fotografické příběhy, ve kterých žáci ztvárnili soubor několika fotografií v souběžném ději. Návštěvníky také zaujme soubor fotografií s názvem Brněnské kanály, kdy žáci nafotili různé druhy poklopů kanálů. Na výstavě se lze také vrátit také do minulosti, a to prostřednictvím historických fotografií nafocených vzácným fotoaparátem značky Mamiya. Uvidíte také různé přírodní scenérie.

„Na výstavě prezentuji tři portrétní fotografie, což je mým životním úspěchem. Fotografování s následnou úpravou fotek je mou méně oblíbenou a velmi pracnou činností, pokud člověk chce docílit kvalitních snímků" uvedl jeden ze studentů a vystavovatelů Radek Havlík. Dodává také, že fotografie všech spolužáků na výstavě jsou hodně povedené, což potvrzuje také jeho maminka, která navštívila čtvrteční vernisáž výstavy.

Pokud Vás výstava zaujala, zajděte se podívat na Bratislavskou ulici číslo 54, a to každý den v lichém týdnu v době od 8 do 14 hodin. Výstava bude k vidění do jara příštího roku.

Autor fotografií je Radek Havlík.

 

Autor: Martin Varták | Zveřejněno: 26.11.2010 14:18:01

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně