Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Ohlédnutí za reportážemi roku 2010

V rámci zakončení letošního roku jsem se rozhodl podělit s Vámi o fotky z různých akcí, které jste mohli díky mým reportážím vidět v letošním roce.

Jako již několikátý rok, jsem se letos věnoval tématu Doprava, převážně městská hromadná doprava v Brně. Monitoroval jsem jak změny které nastaly a krátkodobé výluky, tak různé dopravní akce například jízdy historických vozidel po Brně. Fotil jsem také postup stavebních prací v rámci obnovy přestupního uzlu Česká.

Z hlediska dopravy jsem se věnoval také veletrhu Autotec, závodům a dnu otevřených dveří na Masarykově okruhu nebo výstavě veteránů ve Slavkově.

Monitoroval jsem také konání nejrůznějších výstav, a to jak na hradě Špilberku (výstava Dámská volenka) nebo výstavy v nákupních centrech (výstava Da Vinciho vynálezy)

Neunikly mi také prezentace různých vozidel v nákupním centru Olympia Brno.

Již pátým rokem také fotím módní přehlídky kolekcí oblečení nákupních center na jaře a na podzim (letos například v Olympii podzimní přehlídky agentury DFC Fashion club).

Monitoruji také různé sportovní akce v Brně (běhy, jízdy na inline bruslích) a další akce z různých oblastí.

Neuniknou mi také akce související s festivalem Brno-město uprostřed Evropy (ohňostroje, prezentace policie, karneval masek).

Více již následující fotografie.

 

Autor: Martin Varták | Zveřejněno: 27.12.2010 11:51:28

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně