Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Křest nového Starobrna

V sobotu 3. 3. 2012 proběhl v areálu pivovaru Starobrno křest nového nepasterizovaného piva. Jako první zahrála kapela Čechomor, po které začal samotný křest. Toho se ujal vrchní sládek Petr Hauskrecht, který také narazil první sud.

Kmotrem vynikajícího piva se stal  Aleš Ligas. Po slavnostním přiťuknutí a ochutnání na pódium přišly tři sudičky představující ječmen, chmel a vodu. Hned jak bylo pivu popřáno měli návštěvníci možnost jako první zhléhnout také nový reklamní spot, který byl nepasterizovaným pivem během večera také pokřtěn. Program pokračoval parádním vystoupením kapely Skyline. Energický koncert rozhýbal několikatisícový dav návštěvníků bavícich dále při Toxique s extravagantní Klárou Vytiskovou. Rozjetá zábava pokračovala s Tata Bojs - poslední kapelou večera. Celý den provázel moderátor rádia Kiss Hády Ondra BLAŽMEN Blaho.

Počasí se vydařilo a celý den byl plný přátelské a pohodové atmosféry, kterou umocnila i zpráva, že HC Kometa Brno je ve čtvrtfinále play-off!!! Za Brnoinfo přejeme novému nepasterizovanému pivu Starobrno, aby ho bylo stále dost a jeho chuť si vychutnávalo stále více příznivců. Více o novém pivu se dozvíte na www.starobrno.cz

Celý den pro Brnoinfo nafotil Cer.t - cerny tomas - Cer.t@brnoinfo.cz

Autor: Cer.t | Zveřejněno: 9.3.2012 8:23:30

FacebookJudithSteri - b3qxclmo
wh0cd733544 buy viagra

tom
to Petr: to je věc názoru. Spostě lidí chutnalo a chutná a to že někdo je naštvanej že čekal déle ve fontě - tací se najdou vždy. Tentokrát se dalo pivo obstarat do 5 MAX. 10 minut, stačilo se necpat do největší fronty. Ale tak jak je známo kritiku každý dá hned najevo, ale chválit umí už méně lidí.

Petr
Ale teda moc se nepovedlo http://pivnirecenze.cz/8900-recenze-starobrno-medium-nepasterizovane


Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně