Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Fotoreport z Majálesu 2013 - druhá část

Druhá část reportu z 10. ročníku Majálesu Brno. Uvidíte, jaká byla atmosféra při koncertech Kryštofa, Mig 21, PSH, WWW, Midi Lidi a dalších.

Ve fotoreportech naleznete Paru, Fast Food, 100°C, Sto zvířat, Toxique s okouzlující Klárou Vytiskovou, Floex, PSH, Skyline - vystupující zatím na každém ročníku Majálesu - předvedli v Brně poprvé písně z jejich nového alba Fairytapes, WWW - Ondřej „Sifon“ Anděra a Milesa Zrnić s texty převážně od malíře Lubomíra Typlta, Kryštof - headliner dne s doposud největším koncertem zakončeným ohňostrojem, Mig 21 u které se bavila i Tonya Graves - zpěvačka z Monkey Business, Midi Lidi - u kterých se neudržel ani Matěj Ruppert a šel si s nimi zatančit a zazpívat na pódium, kde se nachvíli ukázai i Roman Holý.

Moderování Majálesu se ujali Jan Kraus, Jakub Kohák a DJ Schafff, který po druhé hodině ranní ještě nastoupil coby DJ a roztančil dav lidí, kterým se ještě nechtělo domů. Celý den byl organizátorsky povedený a vše začínalo téměř načas. Zábava jela v plném proudu i přes počasí, které letos nebylo úplně ideální.

První část najdete ZDE

Pro Brnoinfo nafotil ©Cer.t – cerny tomas – cer.t@brnoinfo.cz

 

Autor: Cer.t | Zveřejněno: 14.5.2013 11:04:00

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně