Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Veletrhy Motosalon, Prodítě, Rybaření 2014

Ve dnech 6.-9.3. 2014 probíhají na BVV veletrhy MOTOSALON, PRODÍTĚ a RYBAŘENÍ.

Motosalon (pavilon P, Z a venkovní plochy) - pátý ročník veletrhu motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení.
Součástí je i doprovodný program zahrnující například kaskadérská vystoupení, přednášky, autogramiády, testovací jízdy,...

více informací najdete na: www.bvv.cz/motosalon


PRODÍTĚ (pavilon V) - Veletrh potřeb pro dítě nabízí řadu zajímavých novinek nejen ze sortimentu tradičního dětského zboží, ale i v rámci na veletrhu rozvíjených oblastí, jako jsou zdravá výživa, kosmetika pro děti a maminky, hračky a hry, móda, cestování, volnočasové aktivity a další.

Děti se během veletrhu mohou zabavit při hraní her, magické show Pavla Kožíška a Hanky Mašlíkové, dětských motokárách a dalších činností, které jsou součástí programu jednotlivých dní.

více informací najdete na: www.bvv.cz/prodite


RYBAŘENÍ (pavilon F) - Mezinárodní výstava rybářských potřeb - největší přehlídkou kompletního sortimentu rybářských potřeb v České republice. Jedná se o nejkoncentrovanější nákupní příležitost pro české rybáře. Výstavy se tradičně účastní klíčoví dodavatelé a nejvýznamnější importéři rybářských potřeb na českém trhu. Součástí je atraktivní doprovodný program pro odborné i laické návštěvníky.

Každý den je na veletrhu také Jakub Vágner, který bude na výstavě Rybaření prezentovat své zážitky z cest. (ve čtvrtek 6. 3. 2014 v 14.00 hod, v pátek 7. 3. ve 13.00 hod., v sobotu 8. 3. v 15.00 hod. a v neděli 9. 3. ve 13.30 hod.) Jakub podotkl, že při prezentacích bude rád odpovídat na všechny dotazy přítomných, které se budou týkat jakékoliv rybářské tématiky.

více informací najdete na: www.bvv.cz/rybareni/

 

Pro Brnoinfo nafotil ©Cer.t – cerny tomas – cer.t@brnoinfo.cz

Autor: Cer.t | Zveřejněno: 8.3.2014 3:19:08

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně