affiliate-pohadky-728x90-1465999456.jpg
Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

1.FC BRNO - Uličný před Bohemians

Po delší době dostal trenér fotbalistů 1. FC Brno Petr Uličný pozitivní zprávu od klubových lékařů. Na marodce zůstává už jen brazilský záložník Elton Lira.

„Brankář Martin Lejsal bude zítra chytat za béčko proti Uničovu, nastoupit by měl i útočník Pavel Vrána a na lavičku už půjde obránce Martin Kuncl. Doufám, že je brzy znovu přivítám v naší kabině," přeje si Uličný.

Ostatní hráči jsou v pořádku, takže pro nedělní utkání v Praze s FK Bohemians brněnský kouč bude mít k dispozici stejný kádr, jako pro předchozí zápasy Gambrinus ligy. Po pondělním neúspěšném vystoupení proti Mladé Boleslavi ovšem avizoval změny.

„Ano budou. V základu určitě nastoupí Karel Večeřa, ostatní si ale musím ještě rozmyslet," jen naznačil Uličný a zopakoval důvody, proč chce sáhnout ke změnám.

„Hráče a musím říct, že tentokrát skoro všechny, jsme zkritizovali a u videa jsme si všechno znovu probrali. To utkání bylo opravdu nevydařené. Myslím si, že hráči si uvědomili, že zejména první poločas byl velice špatný. Chybělo nám všechno,ale hlavně agresivita. To se musí změnit," zdůraznil Uličný.

Kouč Brna netají, že by chtěl domácí tříbodovou ztrátu nahradit už v nadcházejícím kole.

„Chceme to napravit. Já říkávám, že u soupeřů chceme bodovat, ale tentokrát musím použít i slovo vítězství. Samozřejmě dobře vím, že nás čeká těžký soupeř a že k úspěchu povede jen velice kvalitní a zodpovědný výkon. Já věřím, že bude o sto procent lepší než v pondělí," říká Uličný.

Utkání se hraje na Žižkově, což trenér Brna označil za jakousi neutrální půdu.

„Pro Bohemku to může to být malý hendikep, ale taky nemusí. Je sice nováčkem, ale posílila se několika zkušenými fotbalisty. O kvalitách Kincla v útoku nelze pochybovat, Davida Zoubka jsem trénoval, to je taky vynikající fotbalista, ale takových je tam víc. Takže opakuji, čeká nás těžký soupeř, ale my musíme udělat všechno proto, abychom vyhráli," nasadil laťku Uličný.

Další informace z dění v klubu najdete na http://www.1fcbrno.cz

Autor: | Zveřejněno: 29.8.2008 20:06:30

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně