affiliate-pohadky-728x90-1465999456.jpg
Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Nedostali jste se na VŠ v létě? Zkuste to v zimě!

Pro studenty, kteří v létě neuspěli v přijímacím řízení, nebo se jej nemohli zúčastnit, nabízí Provozně ekonomická fakulta MZLU v Brně možnost začít studovat již od února. To je však podmíněno podáním přihlášky nejpozději do 31. října 2008.

Pro všechny zájemce o studium pořádá PEF přijímací zkoušky i v prosinci. Studenti tak nemusí čekat celý rok na další možnost přijetí na vysokou školu. Vlastní přijímací zkoušky proběhnou ve dnech 15.-19. prosince 2008. Zkouška se skládá z matematiky a světového jazyka. Ukázky minulých testů mohou zájemci shlédnout na úřední desce fakulty (http://www.pef.mendelu.cz/uredni_deska.php ).

Třebaže do 31. října ještě nějaký čas zbývá, nejvhodnější je přihlášku vyplnit a podat v elektronické podobě. Tu lze nalézt na hlavní stránce Provozně ekonomické fakulty," upozorňuje proděkan pro studijní záležitosti Marcel Ševela. Elektronicky probíhají na PEF i přijímací zkoušky, což účastníkům přijímacího řízení umožňuje dozvědět se výsledek ihned po ukončení testu.

Z počtu podaných přihlášek v letním termínu je zřejmý nárůst zájmu o studium na PEF MZLU v Brně, a to jak v porovnání s předcházejícím rokem (o téměř 23 %), tak a ve srovnání s ostatními ekonomickými fakultami, které naopak letos zaznamenaly mírný pokles. Vysoký zájem studentů vyvolal také nový obor Cestovní ruch. Provozně ekonomická fakulta, se svou téměř 50letou tradicí, je nejstarší ekonomickou fakultou na Moravě. Více informací naleznete na webových stránkách www.pef.mendelu.cz .

Autor: | Zveřejněno: 12.9.2008 10:11:30

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně