affiliate-pohadky-728x90-1465999456.jpg
Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

1.FC BRNO: Juniorka bude hrát derby na Srbské

Po dvou domácích zápasech odehraných na umělém trávníku v Tréninkovém centru mládeže v Brněnských Ivanovicích se juniorka 1. FC Brno vrací na Městský fotbalový stadion v Srbské ulici. Zítra (v sobotu 27. září 2008 v 10:15 hodin) na něm v rámci osmého kola MSFL přivítá fotbalisty FC Dosta Bystrc-Kníničky.

Trenér domácího týmu Pavel Šustr považuje označení zápasu za brněnské derby za naprosto oprávněné.

„Jasně, že je to derby a že to bude sportovně vyhecovaný zápas. Kluci se všichni znají, trenéři se všichni znají a samozřejmě i funkcionáři. V našem mužstvu je určitě bojová nálada. Už dlouho jsme nevyhráli, takže moc chceme vyhrát právě teď. O motivaci se vůbec nebojím," zdůraznil Šustr.

Bystrčtí jsou na tom v tabulce mnohem líp. Mají třináct bodů a jsou šestí, zatímco brněnská juniorka od prvního kola nevyhrála a se čtyřmi body je poslední. „Akcie" by tedy měly být na bystrcké straně, ale říká se, že derby nemívá favorita.

„Bystrc má určitě zkušenější mužstvo než my. Mají velmi kvalitní střed zálohy, kam se vrátil zkušený Jirka Šíma. Jsou tam kluci od nás, Moučka a Drábek, a ti se jistě proti nám budou chtít předvést líp než jindy. Myslím si, že to může být dobrý zápas," dodal Šustr.

Ten se o složení svého týmu rozhodne až těsně před zápasem podle toho, jaké hráče mu „převelí" trenér A mužstva Petr Uličný. V áčku je v současné době větší marodka a  Uličný proto čeká s rozhodnutím do posledním možné chvíle před zápasem podle aktuálního zdravotního stavu konkrétních hráčů.

„Chceme juniorce pomoct a samozřejmě potřebujeme, aby naši hráči hráli. Takže by měli nastoupit Lira, Okleštěk, Vrána a možná ještě někdo další," konstatoval Uličný.

Více informací najdete na http://www.1fcbrno.cz

Autor: | Zveřejněno: 26.9.2008 14:17:10

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně