affiliate-pohadky-728x90-1465999456.jpg
Najdete nás na:
 • Facebook
 • Twitter

DPMB: Informace o novinkách, výlukách a uzavírkách.

- Oprava kolejí na Rooseveltově
- Závody veteránů v ulici Kociánka

 • Oprava kolejí na Rooseveltově

  Z důvodu opravy kolejí na ulici Rooseveltově v prostoru zastávky Malinovského náměstí bude  v neděli 28. září 2008 od 6:00 hodin do ukončení prací (předpoklad do 18 hodin) vyloučen provoz tramvají v úseku Moravské náměstí - Malinovského náměstí (pouze v tomto směru).
  Tramvajová linka 1 bude po dobu výluky v úseku Moravské náměstí - Hlavní nádraží ve směru do Bystrce odkloněna přes náměstí Svobody - Masarykovou. V opačném směru do Řečkovic pojede linka 1 po své trase ulicí Rooseveltovou. Tramvajové linky 12 a 13 budou ve směru od Technologického parku k Hlavnímu nádraží odkloněny od zastávky Česká přes náměstí Svobody - Masarykovou. Uvedené linky tak vynechají zastávku Malinovského náměstí, náhradou budou zastavovat na všech zastávkách na odklonové trase.
  S ohledem na obsluhu zastávky Malinovského náměstí ostatními pravidelnými linkami (spojení Moravské náměstí - Malinovského náměstí je zajištěno okružní trasou linky 6) nebude při této výluce zajištována náhradní doprava.

   Změna zastávek :
  Hlavní nádraží  směr Bystrc pro linku 1 - po dobu odklonu přeložena do ústí ulice Masarykovy (k paláci Padowetz);
  Hlavní nádraží směr Komárov / Juliánov - pro linky 12 a 13 - přeložena na 2. kolej.

  V důsledku přípravných a dokončovacích prací dotčená část Rooseveltovy ulice již od 6:00 hodin v sobotu 27. září až přibližně do 6:00 hodin v pondělí 29. září 2008 nebude průjezdná pro autobusy a to v obou směrech jízdy.
  Noční linky 90, 91, 92, 93 pojedou po dobu uzavírky ve směru od Moravského náměstí (České) na Malinovského náměstí odklonem ulicí Koliště, v opačném směru od Malinovského náměstí na Moravské náměstí (na Českou) ulicemi Za divadlem a Jezuitskou.

   Změna zastávek :
  Malinovského náměstí  směr Hlavní nádraží - pro linky 90, 91, 92 a 93 - přeložena k zastávce linek 94, 97 a 99 (před Mahenovo divadlo);
  Malinovského náměstí směr Moravské náměstí - pro linky 90, 91, 92 a 93 - přeložena do ulice Za divadlem;
  Moravské náměstí směr Hlavní nádraží - pro linky 92 a 93 - přeložena do ulice Milady Horákové k ústí třídy Kpt. Jaroše.

  ***********************************
  Závody veteránů v ulici Kociánka

  Z důvodu konání závodů automobilových veteránů bude v sobotu 27. září 2008 od 9.00 do 16.00 hodin  pro veškerou dopravu uzavřena ulice Kociánka.
  Autobusová linka 43 pojede v době výluky v úseku mezi zastávkami Mojmírovo náměstí - Soběšíce, Klarisky oběma směry odklonem ulicemi Křižíkovou, Okružní, Dusíkovou a Zeiberlichovou. Vynechá zastávky Högrova, Sadová, Na Kopcích, Kostelní zmola, Myslivecký stadion, Útěchovská, Dohnalova a Na kovárně, na odklonové trase zastaví pouze na zastávkách Ústav Kociánka, U vodárny, Štěpánkova a Rozárka.

   Změna zastávek:

  Högrova , Sadová , Na kopcích , Kostelní zmola , Myslivecký stadion , Útěchovská , Dohnalova , Na kovárně - zastávky nelze v době výluky obsloužit.


  Další informace najdete na www.dpmb.cz

 • Autor: | Zveřejněno: 26.9.2008 14:10:40

  Facebook

  Reklama na BrnoInfo.cz

  Kam v Brně