Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Informace DPMB

 - Odklon autobusů v Tuřanech
 - Výluka tramvají u hlavního nádraží
 - Výluka tramvají v Husovicích

Odklon autobusů v Tuřanech

Z důvodu opravy vozovky na Tuřanském náměstí  od 8:00 hodin v pátek 10. října 2008 do ukončení prací (předpoklad do odpoledních hodin 16. října 2008) nebude průjezdná komunikace kolem kostela ve směru na Hodonín a Chrlice.

Autobusy linek 40, 73, 78 a 95 budou po dobu uzavírky ve směru do Sokolnic a Chrlic vedeny po objížďce ulicí Hasičskou.

 Změna zastávky:
Hanácká směr Sokolnice (Tovární) a Chrlice - pro linky 40, 73, 78 a 95 přeložena do ulice Hasičské (k parku Legionářů) 

******************************************************************

Výluka tramvají u hlavního nádraží

Z důvodu výměny kolejového křížení bude v neděli 12. října 2008 od ranního zahájení provozu do ukončení prací (předpoklad do 10 hodin) vyloučen provoz tramvají od ulice Křenové (Dornych) k ulici Nádražní a od ulice Nádražní na Benešovu.

Linka 1  pojede ve směru od Bystrce do Řečkovic v úseku Hlavní nádraží - Moravské náměstí odklonemu ulicemi Masarykovou - Rašínovou (vynechá zastávku Malinovského náměstí). V opačném směru do Bystrce pojede linka 1 po své trase přes Malinovského náměstí.
•  Linka 2 pojede ve směru na Starou osadu v úseku mezi zastávkami Hlavní nádraží a Malinovského náměstí odklonem ulicemi Masarykovou - Rašínovou a Rooseveltovou. V opačném směru do Modřic pojede linka 2 po své trase ulicí Benešovou.
• Linka 4 pojede ve směru od Masarykovy čtvrti do Obřan v úseku Česká - Malinovského náměstí odklonem ulicí Rooseveltovou, čímž vynechá zastávky Náměstí Svobody, Zelný trh a Hlavní nádraží (z důvodu dodržení odjezdů v následném úseku budou mezi konečnou Náměstí Míru a zastávkou Česká v tomto směru konány odjezdy asi o 4 minuty později oproti běžnému jízdnímu řádu) . V opačnému směru od Obřan na Náměstí Míru pojede linka 4 po své trase přes Hlavní nádraží a Náměstí Svobody.
Linka 6 pojede ve směru od Králova Pole za zastávkou Moravské náměstí přímo ulicí Rooseveltovou na Malinovského náměstí a odtud zpět do Králova Pole, čímž vynechá zastávky Česká (Rašínova), Náměstí Svobody, Zelný trh a Hlavní nádraží.
Linky 12 a 13  pojedou ve směru od Komárova (Juliánova) směr Technologický park závlekem přes Malinovského náměstí, ovšem s ohledem na minimalizaci zpoždění na této zastávce nebudou zastavovat. V opačném směru do Komárova (Juliánova) pojedou linky 12 a 13 po své trase ulicí Rooseveltovou.

 Změny zastávek:
Hlavní nádraží směr Řečkovice a Stará osada - pro linky 1 a 2 - přeložena do ústí Masarykovy ulice (společná s linkou 5) .
******************************************************************

Výluka tramvají v Husovicích

Z důvodu provádění výškových prací na objektu v ulici Dačického bude  v neděli 12. října 2008 od 9:45 hodin do ukončení prací (asi do 12 hodin) vyloučen provoz tramvají v úseku Mostecká - Maloměřický most.

Tramvajová linka 4
bude v uvedené době v provozu pouze v úseku Náměstí Míru - Husovice, Mostecká. Náhradní doprava bude zajištěna mimořádnými spoji autobusové linky x4 na trase Mostecká - Maloměřický most - Obřany, Babická v přestupní návaznosti na tramvaj.
______________________________________________________________________________

Další informace najdete na www.dpmb.cz

Autor: | Zveřejněno: 8.10.2008 13:45:56

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně