Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Futsal o tomto víkendu

Futsalová sezóna má za sebou skoro polovinu podzimní části. Na BrnoInfo.cz Vám přinášíme kompletní víkendové výsledky.

Futsal 11.10.2008

2.liga - 3.kolo
Nasan Brno-Slávie Havířov 1:5, Tango Brno-Agromeli Brno 7:1, Mikeska Ostrava-Bulldogs Hodonín 9:2, Hr.Králové-Gillotina Choceň 3:2, Jakubčovice-Likop Třinec 4:6, Tomson Brno-Havl.Brod odloženo.

 1. Likop Třinec    3  3 0 0  18:10  9
 2. Hradec Králové  3  2 0 1  12:8   6
 3. Tango Brno      3  2 0 1  15:12  6
 4. Mikeska Ostrava 2  1 1 0  10:3   4
 5. Slávie Havířov  3  1 1 1   9:8   4
 6. Gillot.Choceň   3  1 0 2  12:10  3
 7. Tomson Brno     1  1 0 0   4:2   3
 8. Havlíčkův Brod  2  1 0 1   8:7   3
 9. Agromeli Brno   3  1 0 2  10:14  3
10. Nasan Brno      3  1 0 2   7:15  3
11. Jakubčovice     3  0 1 2   7:14  1
12. Bulld. Hodonín  3  0 1 2   6:15  1
*****************************************************************


Divize JM - 3.kolo


Arsenal Brtnice-Slovan Brno 10:6 (3:1),
Frolda Aleš 6, Kovář Alexander 2, Körber Jaroslav, Vyskočil Roman-Puček Martin 2, Patocs Josef 2, Polák Michal, Němec Libor, ŽK: Koubek, ČK: Půček (oba S),

Pivovar Vyškov-Boss Lino Brno 7:2 (2:2), Galia Tomáš 4, Lžičař Roman, Zabloudil Roman, Pataki Patrik-Dervišič Almir, Hanus Jakub, ŽK: Studený (BL),

Kalábek Brno-Bosonohy Brno 5:4 (2:2), Kubíček Radek 2, Vojtek Lukáš, Spěšný Michal, Soused Vít-Holomek Patrik, Hajnovič Martin, Brabec Miloslav, Sojka Miroslav, ŽK: Soused, Ociepa (K),

Helas Brno B-Květnice Tišnov 4:4 (1:2), Švihálek Martin 3, Svoboda Petr-Panovský Lukáš 2, Janás Martin, Kříž Aleš, ŽK: Bršťák (H), Janás (K),

SK Líšeň Brno-Jantar Ivančice 3:2 (0:1), Šťastný Michal 2, Grus Vojtěch-Pátek David, Brychta Erik, ŽK: Vošický P.(J),

Templář Ivančice-Tango Brno B 3:2 (1:1), Čožík Tomáš 2, Freiberg Lukáš-Šuvada Pavel, Hladký Adam, ŽK: Hobík M.(Iv), Pekáč (Ta).

 1. SK Líšeň Brno    3  3 0 0  19:7   9
 2. Pivovar Vyškov   3  3 0 0  15:5   9
 3. Tango Brno B     3  2 0 1  19:10  6
 4. Kalábek Brno     3  2 0 1  15:12  6
 5. Květnice Tišnov  3  1 2 0  10:4   5
 6. Helas Brno B     3  1 2 0  14:10  5
 7. Arsenal Brtnice  3  1 1 1  14:15  4
 8. BossLino Brno    3  1 1 1  11:13  4
 9. Templář Ivančice 3  1 0 2   4:12  3
10. Jantar Ivančice  3  0 0 3   4:11  0
11. Slovan Brno      3  0 0 3  11:23  0
12. Bosonohy Brno    3  0 0 3   6:20  0

STOP v 1 násl.utkání: Půček (Slovan)-ČK!
Střelci: Frolda (Brtnice) a Galia (Pivovar)-7. 
*****************************************************************


Krajský přebor - 5. a 6.kolo

Vyškov:

Amor Vyškov-FC Krásensko 2:4 (1:2), Slavíček Michal, Janovský Patrik-Vágner Vít 3, Sedlák Miroslav, ŽK: Vágner P., Richter (K),

Sapporo Manerov-FC Krásensko 5:2 (1:0), Tobolík Radek 2, Sychra Pavel, Rožňovský David, Novotný Tomáš-Vágner Václav, Sedlák Miroslav, ŽK: Sotolář B.(K),

Amor Vyškov-FC Kloboučky 4:3 (3:2), Slavíček Michal 2, Farkaš Martin, Petlach Martin-Houšť Petr 2, Tichý Pavel, ŽK: Tichý (K),

Sapporo Manerov-FC Kloboučky 6:3 (2:2), Tobolík Radek 2, Sychra Pavel, Rožňovský David, Poledník Jiří, Novák Radomil-Tichý Pavel 2, Šimčík Jan, ŽK: Tobolík (M),

Ivančice:

Bastr Brno-Oranjes Dubňany 5:4 (2:1), Hnátek Martin 2, Kašpar Pavel 2, Matěj Petr-Hoch Marek 2, Šabo Tomáš, Lysý Zbyněk,

United Ivančice-Oranjes Dubňany 4:2 (3:1), Knotek Libor 2, Voškeruša Jan, Lukášek Zdeněk-Lysý Zbyněk 2, ŽK: Voškeruša, Kleibl Mi.(I),

Bastr Brno-Bulldogs Hodonín 5:0 (2:0), Hnátek Martin 2, Matěj Petr, Kučera Jan, Steinhauser Martin,

United Ivančice-Bulldogs Hodonín 2:2 (1:1), Juřena Petr, Knotek Petr-Novotný Igor, Šturma Petr, ŽK: Knotek L.(I), Šturma (H).

Brno-Bohunice:

Fauna Brno-Slovan Brno B 2:2 (0:2), Boháč Michal, Bezděk Libor-Půček Martin, Sládek Filip, ŽK: Nováček(F),

Agromeli Brno B-Slovan Brno B 5:2 (2:1), Novák Josef 2, Augustin Tomáš 2, Komárek Petr-Weiss David, Polák Michal,

Fauna Brno-Žabinští Vlci Brno 6:1 (5:1), Polášek Radek 3, Mareš Richard, Nováček Radek, Boháč Michal-Kollárik Peter, ŽK: Nováček (F), Svoboda, Michalík, Jakš (ŽV),

Agromeli Brno B-Žabinští Vlci Brno 6:1 (2:0), Šomplák Radovan 3, Novák Josef, Sladký Ladislav, Nimrichter Martin-Kollárik Peter.

 1. Agromeli B     6  4 1 1  23:16  13
 2. Senior Brno    4  4 0 0  32:13  12
 3. Bastr Brno     6  4 0 2  22:14  12
 4. Amor Vyškov    6  4 0 2  22:16  12
 5. United Ivanč.  6  3 2 1  20:16  11
 6. Slovan Brno B  6  3 1 2  26:19  10
 7. Sapp.Manerov   6  3 1 2  23:18  10
 8. Bulld.Hodonín  6  2 2 2  14:16   8
 9. Fauna Brno     6  2 1 3  27:27   7
10. Tornádo Brno   4  2 0 2  14:16   6
11. Arkys Brno     4  2 0 2  11:13   6
12. Oranj.Dubňany  6  2 0 4  24:30   6
13. FC Kloboučky   6  2 0 4  21:29   6
14. Písk.Černovice 4  1 1 2  17:20   4
15. FC Krásensko   6  1 1 4  15:22   4
16. Žab.Vlci Brno  6  0 0 6  11:37   0

STOP ve 2 násl.utkáních: Ryvola (Senior)-ČK+urážka rozh.-zbytek!
Střelci: Klimeš (Senior)-14, Polášek (Fauna)-11.
*****************************************************************


Okresní přebor Brno-město - 6.kolo

Rybnická:

Kalábek B-Buddha clan 2:1 (1:1), Citovecký Roman, Kubíček Radek-Malásek Petr,

Soccer-Buddha clan 9:4 (3:4), Machát Jan 4, Kubát Pavel 2, Novák Pavel 2, Henzel Jiří-Koupil Tomáš 3, Hladký Michal, ŽK: Sejkora (Bc),

Kalábek B-Bianco 3:1 (2:0), Jandl Roman, Spěšný Michal, Hakl Petr-Podloucký Ondřej, ŽK: Gottwald (K), Vondra (B),

Soccer-Bianco 9:1 (3:0), Machát Jan 6, Novotný Martin, Malec Radek, Novák Pavel-Vondra Marek, ŽK: Vondra (B),

Incident-R.I.P. 2:3 (2:1), Cupák Adam, Čepura Jiří-Lepka Martin 2, Burkert Roman,

Apollo-R.I.P. 3:5 (0:3), Suchánek Petr 2, Ambrož Marcel-Lepka Martin 2, Heřmanský Lukáš, Valach Michal, Granát Michal, ŽK: Stoklásek (A),

Incident-Gloria 3:7 (1:1), Kučera Viktor, Čepura Jiří, Vítek Radim-Knoflíček Lukáš 3, Gistr Michal 2, Krejčíř Daniel, Vojtíšek Pavel,

Apollo-Gloria 4:8 (3:1), Stoklásek Václav 2, Hájek Filip, Shromáždil Petr-Knoflíček Lukáš 3, Vojtíšek Pavel 2, Střelec David 2, Krumpolc Marek.

 1. Soccer     6  6 0 0  48:11  18
 2. SOŠ OOM    6  6 0 0  31:15  18
 3. Gloria     6  5 0 1  36:16  15
 4. Kalábek B  6  5 0 1  19:12  15
 5. Nasan B    6  4 1 1  22:16  13
 6. K5         6  3 1 2  26:15  10 
 7. Daikin     6  3 1 2  21:18  10
 8. Poclain    6  2 1 3  19:12   7
 9. Mitra      6  2 0 4  27:30   6
10. Ingostav   6  2 0 4  21:27   6
11. Apollo     6  2 0 4  23:34   6
12. R.I.P.     5  2 0 3  13:28   6
13. Incident   6  1 1 4  15:20   4
14. Buddhaclan 6  1 0 5  19:33   3
15. Bianco     5  0 1 4   7:26   1
16. Kormidlo   6  0 0 6  26:60   0

STOP do 31.12.2008: Kozubík (MaBa)-2ŽK=ČK+vyhrožování a hrubé urážky rozh.-zbytek!
STOP do 31.10.2008: Marčík (Ingostav)-ČK+urážky a vyhrožování rozh.-zbytek!

Střelci: Machát (Soccer)-21, Janda (Kormidlo) a Kovář (SOŠ OOM)-10.
*****************************************************************


1.A brněnská třída - 7. a 8.kolo

Kraví hora:

Dynamo-BrnoReal 3:2 (3:2), Křižák 3-Koutný M., Rossi, ŽK: Janík, Zavřel(D), Long, Koutný T.(BR),

Kalábek C-BrnoReal 5:2 (2:2), Vojtek 2, Doležal, Krul, Čech-Koutný T., Plachetka, ŽK: Plachetka, Rossi(BR),

Dynamo-Orel Řečkovice 1:0 (1:0), Křižák, ŽK: Křižák, Zavřel, Jenerál, Kopecký P.(D), Hladký(OŘ),

Kalábek C-Orel Řečkovice 1:4 (0:2), Čech-Jůzl R.2, Kahoun, Vaculovič, ŽK: Vojtek(K),

Olymp-BB Press 2:0 (2:0), Novotný 2, ČK: Kunc A.(O), ŽK: Novotný(O), Caha(BB),

Blue Flames-BB Press 2:3 (0:2), Kouřil, vlastní-Caha, Kuchtík, vlastní, ŽK: Bena(BF), Kuchtík(BB),

Olymp-Q.P.Chrlice 0:3 (0:2), Václavík, Porazil, Kubíček, ŽK: Novotný(O), Bělohlávek(QPCh),

Blue Flames-Q.P.Chrlice 0:1 (0:1), Porazil, ŽK: Bena(BF).

Srbská:

Řečkovice-Nekop 4:1 (1:1), Jonáš, Geršl, Misiarz, Vašina-Drlík, ŽK: Jurczyga(Ř),

Řečkovice-Madrid 3:3 (1:2), Misiarz, Jurczyga, Vašina-Putna, Dvořák, Petroušek,

Wodowa-Nekop 2:8 (1:5), Skovajsa, Křivka-Malý 3, Kovář 2, Bukovský, Zábrodský, Hrdina, ŽK: Křivka(W),

Wodowa-Madrid 5:5 (4:2), Kříž Mi., Chlubný Ji., Křivka, Lončarič, Skovajsa-Putna 2, Ryšavý J., Petroušek, Inwald, ŽK: Inwald(M),

Tomson B-Gladiators 1:3 (1:1), Jelínek-Pavlica, Kejduš, Matušík, ŽK: Kopřiva(Tm),

Toka-Gladiators 3:4 (1:2), Ullmann, Sedlák, Kazda-Němec, Úlehla, Pavlica, Matušík, ŽK: Kazda(Tk),

Tomson B-Jezdci 2:2 (0:0), Novotný, Kopřiva-Vaculík T.2,

Toka-Jezdci 2:10 (1:6), Kazda, Sedlák-Hrazdíra M.3 a T.2, Hrdlička T.2, Tesař 2, Vaculík T.

 1. Q.P.Chrlice 8  6 1 1  28:14  19
 2. Tomson B    8  6 1 1  28:21  19
 3. Gladiators  8  6 0 2  31:22  18
 4. Řečkovice   8  5 2 1  29:14  17
 5. Dynamo      8  5 0 3  35:29  15
 6. Madrid      8  4 2 2  28:18  14
 7. Orel Řečk.  8  4 1 3  31:23  13
 8. Nekop       8  3 1 4  34:27  10
 9. Jezdci      8  3 1 4  30:29  10
10. Kalábek C   8  3 1 4  20:24  10
11. BB Press    8  3 1 4  17:24  10
12. Bl.Flames   8  3 0 5  21:24   9
13. Olymp       8  2 0 6  16:28   6
14. BrnoReal    8  2 0 6  22:37   6
15. Toka        8  2 0 6  18:38   6
16. Wodowa      8  1 1 6  24:40   4

Střelci: Křižák (Dynamo)-14, Novotný (Tomson B)-12, Kahoun (Orel Řečk.)-11.
*****************************************************************


2.A brněnská třída - 9. a 10.kolo

Komárov:

Bastr B-Měnín 1:1 (0:1), Hofr-Vognárek, ŽK: Churáček(M),

Tornádo B-Měnín 5:5 (3:3), Klapko 2, Vodička, Kratochvíl, Minář-Horák 3, Churáček, Vognárek,

Bastr B-Blajkec Modřice 1:3 (0:2), Král-Effenberger 2, Tomandl M., ČK: Tomandl R.st.(BM), ŽK: Tomandl R.ml. a R.st.(BM),

Tornádo B-Blajkec Modřice 1:4 (1:2), Minář-Tomandl R.ml., Aboulaiche, Effenberger, Kramář, ČK: Vodička(T), ŽK: Fiala Z.(T),

Stones of Madeira B-Chlupovi pozůstalí 2:3 (1:1), Svoboda, Pokorný-Pumprla 2, Kadlčák st.,

Červený drak-Chlupovi pozůstalí 3:2 (1:1), Pluháček 2, Navrátil-Kadlčák st. a ml., ŽK: Pluháček(ČD), Skokan(ChP),

Stones of Madeira B-Hlt club 8:0 (5:0), Přikryl 2, Kracík, Svoboda, Jurča, Šmída, Pokorný, Stanev,

Červený drak-Hlt club 15:0 (6:0), Vrána 5, Pluháček 3, Horňáček 2, Lysý 2, Chaloupka 2, Bumba.

Kneslova:

Engas-Sokolnice B 2:8 (1:3), Synek 2-Sekanina 3, Fric, Sedláček J. a F., Skalník 2, ŽK: Synek, Kučera P.(E), Krajíček(So),

Werder-Sokolnice B 6:5 (4:2), Míca 2, Vařečka 2, Dřínka, Možný-Sedláček F.2, Straka, Sekanina, Skalník, ŽK: Dřínka, Možný(W), Sedláček F.(So),

Engas-Schalke 3:1 (1:1), Kanuch 2, Horák-Židlík, ŽK: Kučera P.(E), Václavek, Konečný, Hofman M.(Sch),

Werder-Schalke 7:1 (5:0), Míca 3, Brzobohatý 2, Vařečka, Možný-Konečný, ŽK: Hofman M.(Sch),

Hustopeče-Adom 4:4 (2:1), Očenášek 2, Zůl, Nečas-Jantač 2, Rusnák, Mozol, ŽK: Nečas(Hu),

Pískovna B-Adom 6:3 (3:2), Křemeček 2, Bečva, Hřebíček, Flendrovský ml., Kubíček R.-Zdráhal, Rusnák, Majzlík,

Hustopeče-Experiment 3:1 (1:1), Zůl, Fišmon, Očenášek-Hroneš,

Pískovna B-Experiment 7:3 (4:1), Flendrovský ml.2, Hřebíček 2, Křemeček 2, Bečva-Žůbor J.2 a M., ŽK: Veselka(E). 

 1. Pískovna B   10 10 0  0  78:19  30
 2. Hustopeče    10  8 1  1  45:19  25
 3. Bastr B      11  8 1  2  34:17  25
 4. Stones Mad.B 10  7 1  2  47:25  22
 5. Červený drak 10  7 0  3  47:24  21
 6. Werder       10  5 1  4  47:37  16
 7. Adom         10  4 2  4  42:39  14
 8. Chl. pozůst. 10  4 2  4  27:28  14
 9. Bl. Modřice  10  4 2  4  24:36  14
10. Sokolnice B  10  4 0  6  36:34  12
11. Tornádo B    11  3 2  6  44:53  11
12. Měnín        10  3 2  5  28:43  11
13. Engas        10  3 0  7  31:54   9
14. Schalke      10  2 0  8  32:41   6
15. Experiment   10  2 0  8  23:46   6
16. Hlt club     10  0 0 10  13:83   0

STOP ve 2 násl.utkání: Tomandl R.st.(Modřice)-ČK+napadení soupeře.-zbytek!

Střelci: Hřebíček-20, Purket (oba Pískovna) a Mozol (Adom) a Horák (Měnín)-13.
*****************************************************************


2.B brněnská třída - 9. a 10.kolo

Novolíšeňská:

BMT-Agora 2:3 (2:1), Dvořáček 2-Jonáš, Krátký 2, ŽK: Knihař, Hloušek I.(Ag),

Eliška-Agora 2:4 (1:1), Urbánek P., Zetel-Jonáš 2, Póč 2, ŽK: Knihař(Ag),

BMT-C.I.5 1:7 (1:4), Dvořáček-Polach 3, Stojanov 2, Satoria 2,

Eliška-C.I.5 0:4 (0:2), Polach 3, Vacek,

Orel Obřany-Buddha clan B 1:2 (1:1), Pivko-Přichystal M.2,

Atlantis-Buddha clan B 5:0 (1:0), Terzijski, Chytil, Nešuta, Novák, Veškrna, ŽK: Ondráček(Bc),

Orel Obřany-Saňaři 4:6 (1:3), Hübner 2, Šesták, Adamec-Samsoniuk 3, Pospíšil 2, Hajdin, ŽK: Vítek(O), Hajdin, Sekanina(Sa),

Atlantis-Saňaři 2:1 (1:1), Chytil, Veškrna-Sekanina.

Mutěnická:

Napoleon-Jiříkovice 3:2 (1:1), Entler L., Žáček P., Matoušek-Spružina J., Janoch, ŽK: Marčák(J),

Kobas B-Jiříkovice 0:4 (0:1), Marčák 2, Rychlovský, Janoch,

Napoleon-Helas C 3:0 (2:0), Žáček O., Kuklínek, Matoušek, ŽK: Hofírek(N), Spurný(H),

Kobas B-Helas C 2:4 (2:1), Misák, Vojtěch-Lidmila, Gaštan, Toman, Dvořák, ŽK: Vojtěch(K),

Makro-Knock out 2:4 (0:2), Čala, Zaplatil-Horák 2, Kubeša, Matoušek P.,

Makro-Starobrno 5:2 (5:1), Hřebíček 3, Paulík, Jurka-Hocek, Hájek, ŽK: Grym(St),

Sekáči-Knock out 5:4 (2:2), Dohnal 3, Kouřil 2-Matoušek P.2, Hadaš, Formánek,

Sekáči-Starobrno 4:2 (2:2), Dohnal 3, Kouřil-Grym, Hrbek, ŽK: Kouřil(Se).

 1. Helas C      10  9 0 1  68:13  27
 2. C.I.5        10  8 0 2  44:16  24
 3. Kobas B      10  8 0 2  38:21  24
 4. Napoleon     10  7 1 2  43:19  22
 5. Atlantis      9  6 0 3  25:16  18
 6. Jiříkovice   10  5 2 3  34:20  17
 7. Agora        10  5 1 4  33:31  16
 8. Starobrno    10  5 0 5  31:36  15
 9. Sekáči       10  4 1 5  33:43  13
10. Makro        10  4 0 6  29:39  12
11. Knock out    10  3 1 6  29:36  10
12. BMT          10  3 0 7  27:37   9
13. Saňaři       10  3 0 7  26:54   9
14. Orel Obřany   9  2 2 5  24:42   8
15. Eliška        8  1 0 7  16:34   3
16. Buddhaclan B 10  1 0 9  10:53   3

STOP do 31.10.2008: Pavláček (BMT)-2ŽK=ČK+hrubé urážky rozh.-zbytek!

STOP v 6 násl.utkáních: Hajdin (Saňaři)-trest za neopr.start v jiném mužstvu!

Střelci: Švihálek (Helas C)-24, Hofírek (Napoleon)-12.
*****************************************************************


2.D brněnská třída - 9. a 10.kolo

Novolíšeňská:

FC Vinohrady-Prison 4:0 (2:0), Juříček 2, Kudrna, Jendruščák,

FFT Vinohrady-Prison 4:0 (4:0), Sedlák, Klusák, Šírek, Pokluda,

FC Vinohrady-Jezdci B 3:0 (1:0), Kudrna 2, Jendruščák,

FFT Vinohrady-Jezdci B 2:2 (1:2), Klusák, Šírek-Tesař 2,

Red Devils-Pobřeží Slonoviny 1:2 (0:1), Jelínek-Malinger, Radil,

Fénix-Pobřeží Slonoviny 4:3 (1:2), Buršík 2, Veselý, Buráň-Radil 2, Ondráček, ŽK: Ondráček(PS),

Red Devils-Daikin B 1:7 (0:3), Žilka-Martinů P.2 a R., Hrazděra 2, Mejtský, Kolář, ŽK: Mejtský(Da),

Fénix-Daikin B 2:7 (1:2), Buršík, Veselý-Mejtský 2, Krejčí 2, Vaculík, Hrazděra, Martinů R.

Mutěnická:

Poclain B-Deportivo 2:0 (0:0), Kopřiva, Dvořák,

Capalík-Deportivo 3:3 (1:1), Sýs 3-Steinhauser, Mučič, Sehnal,

Poclain B-Pentatron 1:2 (1:1), Smital-Böhm L., Šebela,

Capalík-Pentatron 0:4 (0:0), David 2, Šebela, Volejník,

Panama B-Rychlé pípy 5:2 (2:0), Moučka P.2, Drábek 2, Mach-Beníček O., Horvath,

Fauna B-Rychlé pípy 6:3 (3:1), Polášek 2, Bezděk L.2, Odehnal J., Hönig-Beníček O. a A., Horvath,

Panama B-Surreal 4:0 (1:0), Moučka P.2, Drábek, Mach, ŽK: Moučka P.(Pa), Fišer(S),

Fauna B-Surreal 4:0 (3:0), Odehnal J.3 a P., ŽK: Adamčík, Procházka(Fa).

 1. Daikin B      10 10 0 0  54:15  30
 2. FC Vinohrady  10 10 0 0  34:4   30
 3. FFT Vinohrady 10  8 2 0  29:11  26
 4. Fénix         10  6 1 3  30:27  19
 5. Fauna B       10  6 0 4  38:30  18
 6. Pentatron     10  5 1 4  24:19  16
 7. Deportivo     10  4 1 5  27:18  13
 8. Poclain B     10  4 0 6  24:28  12
 9. Surreal       10  3 3 4  18:22  12
10. Capalík       10  3 2 5  23:22  11
11. Red Devils    10  3 1 6  16:27  10
12. Prison        10  3 0 7  19:37   9
13. Jezdci B      10  2 2 6  24:34   8
14. Pobř.Slon.    10  2 2 6  29:48   8
15. Panama B      10  2 1 7  19:32   7
16. Rych. pípy    10  0 2 8  21:55   2

Střelci: Hrazděra-13, Martinů R.(oba Daikin B) a Radil (Pobř.Slonoviny)-12.
*****************************************************************


3.A brněnská třída - 7. a 8.kolo

Rybnická:

Orel St.Lískovec B-United 1:5 (1:2), Palát-Křenek 2, Jelínek, Šebetovský Ja., Vágner,

United-Technika 1:2 (1:2), Plšek-Krátký 2, ŽK: Šebetovský Ja.(U),

Orel St.Lískovec B-Carpe Diem 2:7 (1:2), Krška, Jaňura-Koláček, Plch, Čejka 2, Jeřábek 3, ŽK: Odrazil(SL),

Technika-Storks 1:4 (1:0), Jánoš-Kačeriak, Kostka 3, ČK: Krátký(T),

Carpe Diem-Dynamit 4:0 (0:0), Belžík, Plch, Čejka 2, ČK: Jeřábek(CD), Lach J.(D), ŽK: Čejka(CD), Grolich(D),

Storks-KH 5:0 (kont.), KH se nedostavilo,

Dynamit-Bosonohy C 2:2 (2:0), Kotrla, Bíža-Výplach, Mareček,

Pörkele-i-center 0:2 (0:2), Tofl 2,

Predators-Pörkele 7:2 (3:2), Podborský D.5, Rozsypal 2-Heindl 2, ŽK: Podborský D.(Pre), Hornoch, Wolf(Po).

 1. Storks      8  6 2 0  40:15  20
 2. Carpe Diem  6  5 1 0  37:6   16
 3. i-center    6  5 0 1  17:8   15
 4. Technika    7  4 1 2  18:12  13
 5. Dynamit     7  2 4 1  17:16  10
 6. Bosonohy C  6  3 1 2  16:18  10
 7. United      7  3 0 4  14:18   9
 8. Predators   6  2 0 4  20:21   6
 9. Orel St.L.B 7  2 0 5  12:33   6
10. Pörkele     7  0 1 6   9:33   1
11. KH          7  0 0 7   9:29   0

STOP ve 2 násl.utkáních: Krátký (Technika)-ČK+nesp.chování, Jeřábek (CarpeDiem)-ČK+vzájem.napadení!

STOP v 1 násl.utkání: Lach J.(Dynamit)-ČK+vzájem.napadení-zbytek!

Střelci: Čejka (Carpe Diem)-14.
*****************************************************************


3.C brněnská třída - 7 a 8.kolo

Srbské:

No name-Saky Paky 1:3 (1:1), Voda-Peřina, Sabela L. a I.,

Saky Paky-R.I.P. B 1:1 (0:0), Peřina-Granát, ŽK: Rašovský L.(SP), Barvíř(RIP),

No name-Madrid C 4:3 (2:1), Marek 4-Ryšavý J.2, Košler,

R.I.P. B-Debakl 1:1 (0:1), Granát-Jelínek, ŽK: Barvíř(RIP), Mikoláško(D),

Madrid C-Moravské gymnázium 4:2 (1:0), Ryšavý J.3, Putna-Lejska 2, ŽK: Marek(M),

Debakl-Boss Lino B 3:3 (0:2), Papiež, Meitner, Másilko-Zajac T.2, Srba, ŽK: Másilko(D), Zajac P.(BL),

Moravské gymnázium-GKP 12:1 (4:0), Sedláček 4, Novohradský 3, Šolc M.2, Prorok, Sukovatý, Sargánek-Hanák Ja.,

Řečkovice B-Antabus 2:1 (0:1), Páral, Vašina J.-Dolníček, ŽK: Fiala(A),

PPG-Řečkovice B 3:3 (0:3), Montes, Abou, Beattie-Vašina J., Sommer, Procházka,

Antabus-PPG 4:3 (2:1), Fiala 2, Vrána 2-Montes 2, Beattie, ŽK: Nosek, Poláček(A), Garcete(PPG).

 1. BossLino B  7  5 2 0  40:21  17
 2. Řečkovice B 7  4 1 2  29:13  13
 3. Madrid C    6  4 1 1  23:12  13
 4. Debakl      8  3 4 1  20:17  13
 5. Morav.gymn. 7  4 0 3  39:21  12
 6. Saky Paky   7  3 1 3  19:17  10
 7. R.I.P. B    7  2 4 1  18:19  10
 8. No name     7  3 1 3  18:20  10
 9. Antabus     6  1 1 4  11:17   4
10. PPG         6  0 1 5  17:31   1
11. GKP         6  0 0 6   3:49   0

Střelci: Lejska (Mor.gymnázium)-12, Vašina J.(Řečkovice B)-10.
*****************************************************************


3.D brněnská třída-5. a 6.kolo

Barvičova:

Zoner-Botafogo 3:2 (0:0), Fišer, Špacír, Zákoutský-Křešťák, Holý, ČK: Křešťák(Bo),

Botafogo-Mitra B 5:0 (3:0), Neveselý P., Bébar ml., Holý, Zouhar 2, ŽK: Ther(M),

Surreal B-Zoner 5:0 (1:0), Musil, Chudoba, Půža 3, ŽK: Musil(S), Fišer(Z),

Vema-Barum 1:3 (1:3), Olša-Štoss 2, Klíč Š., ČK: Bártek(V),

Surreal B-Torcida 3:2 (0:0), Půža 2, Fišer-Novák 2,

Ethanol-Vema 3:1 (0:1), Koutný 2, Nedbal-Olša,

Torcida-Parodia 9:2 (3:1), Pospíšil O.2 a Mi.2, Novák 2, Kosík, Kutílek, Slavík-Látal, Grošov,

Parodia-Ethanol 2:3 (0:2), Cipar, Voříšek-Pokorný 2, Košík M.,

Diablos-Psychotip 3:5 (1:2), Růžička 2, Havlík-Relich 2, Sedlák 2, Pacek.

 1. Surreal B 5  5 0 0  21:7  15
 2. Diablos   5  3 0 2  17:10  9
 3. Ethanol   4  3 0 1  15:9   9
 4. Zoner     5  3 0 2  10:13  9
 5. Torcida   4  2 1 1  18:10  7
 6. Barum     5  2 1 2  12:13  7
 7. Psychotip 4  2 0 2  12:15  6
 8. Parodia   6  2 0 4  20:26  6
 9. Mitra B   5  2 0 3  13:29  6
10. Botafogo  5  1 0 4  10:12  3
11. Vema      6  1 0 5  14:18  3

STOP ve 2 násl.utkáních: Bártek (Vema)-ČK+urážka rozh.-zbytek!

Střelci: Růžička (Diablos)-10, Půža (Surreal B) a Motyčka (Mitra B)-7. 
*****************************************************************


3.E brněnská třída - 5. a 6.kolo

Barvičova:

SK Západí-Athéna 3:5 (3:3), Zabloudil, Juroška J., Mišejka-Hons 2, Smolík, Moravec, Dvořák,

Dr Nordens Beaches-SK Líšeň C 0:11 (0:7), Pouchlý 3, Šťastný 2, Duchovič 2, Nesvadba, Jahoda, Kubáň P. a Z.,

Sportbar-Dr Nordens Beaches 6:0 (4:0), Musil 2, Osička J., Sedlák, Špic, Pačíska,

SK Líšeň C-Onyx 6:0 (3:0), Kubáň P.2, Šťastný 2, Nesvadba, Pouchlý,

Handball Butchers-Sportbar 3:7 (1:4), Del Favero, Janeček R., Sedláček-Musil 2, Osička J., Sedlák, Záklasník, Špic, Pačíska, ŽK: Zelinger(HB),

Onyx-Lamy 2:4 (2:2), Dvořáček 2-Dostál 2, Gabryš, Köhler,

Handball Butchers-Rampy 1:3 (1:2), Sedláček-Trojáček, Wastl, Medek,

Albion-Attack 0:9 (0:5), Lidmila 3, Luska 2, Černík 2, Kohoutek, Šebesta,

Rampy-Albion 12:3 (6:2), Trojáček 4, Wastl 4, Pavlíček 3, Medek-Křemenák A.2, Kachyňa,

Albion-Handball Butchers 5:5 (1:1), Kachyňa 3, Křemenák A.2-Zelinger 2, Sedláček, Janeček R., Gerneš, ŽK: Kachyňa(Al).

 1. SK Líšeň C 5  5 0 0  36:5  15
 2. Rampy      5  5 0 0  28:6  15
 3. SK Západí  5  3 1 1  21:18 10
 4. Athéna     4  3 0 1  20:6   9
 5. Sportbar   5  3 0 2  20:17  9
 6. Lamy       5  3 0 2  13:16  9
 7. Attack     5  2 0 3  28:13  6
 8. Handball   5  1 2 2  13:18  5
 9. Onyx       6  1 0 5  10:23  3
10. Albion     5  0 1 4  14:40  1
11. DrNordens  6  0 0 6   5:46  0

Střelci: Šebesta (Attack)-9, Trojáček (Rampy)-8.
*****************************************************************


3.F brněnská třída - 7. a 8.kolo

Kraví hora:

Madrid B-Béďa team 2:4 (1:1), Novotný, Petroušek-Ondra 2, Ventruba, Hlaváč,

Béďa team-König 1:1 (0:0), Hlaváč-Alexandridis, ŽK: Šmerda V., Musil(BT), Pozidis, Vacek(K),

Madrid B-Excalibur 3:4 (3:2), Petroušek 2, Michalak-Berger Pe. 2, Makaň 2, ŽK: Smutný(E),

König-Litrpůl 2:3 (1:2), Kroupa, Fiala-Jedlička 2, Kratochvíl,

Excalibur-Siola 6:2 (2:0), Jelínek D.3, Berger Pa.2, Sojka-Růžička, Mitrovský, ŽK: Berger Pe.(E), Paulas(S),

Litrpůl-Term 3:5 (1:3), Vřešťál, Pernica, Jedlička-Pešek 2, Sýkora J., Lošťák M. a Ji.,

Siola-Black Magic 1:3 (0:1), Růžička-Malý, Strnka, Lebánek, ŽK: Paulas(S), Hanuš(BM),

RST-West Žab United 2:6 (0:3), Pechmann, Žák J.-Šafář 2, Fojt, Hrouzek, Hladík, Pařízek, ŽK: Pařízek, Melousek(W),

Anitals-RST 5:1 (3:0), Klíč 2, Nekvapil, Elinger, Smetana-Okleštěk.

 1. West Žab  6  5 0 1  33:11  15
 2. Excalibur 6  5 0 1  24:13  15
 3. Term      7  5 0 2  24:13  15
 4. Litrpůl   8  5 0 3  20:26  15
 5. Béďa team 7  4 1 2  29:10  13
 6. Siola     7  3 0 4  23:19   9
 7. Bl. Magic 6  3 0 3  18:16   9
 8. Anitals   6  3 0 3  12:13   9
 9. Madrid B  7  2 0 5  28:34   6
10. König     7  1 1 5  15:26   4
11. RST       7  0 0 7   8:53   0

Střelci: Šafář (West Žab)-9, Máčal L.(König) a Berger P.(Excalibur)-8.
*****************************************************************


Okresní přebor Vyškov - 12. - 14.kolo

Hvězdlice-KAFIstav Drnovice 4:11 (2:4), Bárta Zdeněk 2, Pavlík Jaroslav 2-Mikloška Jan 4, Sochor Tomáš 3, Čtvrtníček Zdeněk 2, Novotný Milan 2,

Hvězdlice-Letiště Vyškov 2:12 (2:3), Zeman Libor, Pavlík Jaroslav-Hanák Pavel 4, Kaňa Kamil 3, Moučka Michal 3, Štébl Petr, Korotvička Tomáš,

Krásensko B-KAFIstav Drnovice 5:5 (4:2), Pátek Jiří 2, Jelínek Milan, Surák Jaromír, Kolář Michal-Čtvrtníček Zdeněk 2, Mikloška Jan 2, Sochor Tomáš,

Krásensko B-Letiště Vyškov 2:5 (2:1), Jelínek Milan, Ševčík Karel-Hanák Pavel 3, Moučka Michal 2,

Krásensko B-Hvězdlice 7:1 (1:1), Ševčík Karel 5, Pátek Jiří 2-Pavlík Jaroslav,

Lazor Vyškov-Fifák Nouzka 11:3 (2:2), Lička Martin 3 a Josef, Redek Pavel 2, Dorko Jaroslav, Rusňák Martin-Hradil Radek 2, Špičák Petr,

VHP Ivanovice-Fifák Nouzka 4:3 (1:2), Zobal Radim, Vaculík Ondřej, Frolich Lukáš, Sekanina Josef-Vévoda Miroslav, Kudlička Kamil, Špičák Petr,

Lazor Vyškov-Sapporo Manerov B 10:6 (6:2), Dorko Jaroslav 3, Rusňák Martin 2, Lička Martin 2, Sedlák Jiří-Štofko Radoslav 4, Tobolík František, Motal Lubomír,

VHP Ivanovice-Sapporo Manerov B 3:1 (0:0), Zobal Radim, Murányi Štefan, Frolich Lukáš-Šišma Václav,

Pivovar Vyškov B-Omega Drysice 5:3 (4:2), Lžičař Roman 2, Pospíšil Jan 2, Pataki Patrik-Ambroz Ondřej 3, ŽK: Zabloudil Roman,

United Vyškov-Omega Drysice 5:10 (2:6), Pytela Jan 2, Odstrčil Martin, Trávníček Michal, Hála David-Babica Jiří 4, Kremlička Jaroslav 2, Novák Jiří 2, Gašparik Petr, Novák Pavel,

Pivovar Vyškov B-RS Pavlovice 12:4 (5:2), Kolečkář Jaroslav 4, Gregor Petr 3, Lžičař Roman 3, Pospíšil Jan 2-Lukášek Michal 3, Redek Miloš, ŽK: Luska Jaroslav,

United Vyškov-RS Pavlovice 2:8 (1:6), Pytela Jan, Trávníček Michal-Foldyna Lukáš 4, Redek Miloš 2, Lukášek Michal, Luska Jaroslav.


 1. Pivovar Vy B    14 12 1  1 139:43  37
 2. Lazor Vyškov    12 10 1  1  95:56  31
 3. Omega Drysice   12  9 0  3  70:36  27
 4. Amor Vyškov C   12  9 0  3  55:37  27
 5. Sokol Bučovice  12  8 0  4  88:41  24
 6. Kloboučky B     13  7 2  4  81:69  23
 7. Orli Vyškov     12  6 3  3  70:61  21
 8. VHP Ivanovice   12  6 3  3  52:52  21
 9. Amor Vyškov B   12  6 2  4  69:42  20
10. RS Pavlovice    12  6 0  6  61:72  18
11. Letiště Vyškov  10  5 1  4  49:47  16
12. KAFIstav Drn.   10  4 2  4  68:60  14
13. Fifák Nouzka    12  4 1  7  57:65  13
14. Krásensko B     13  4 1  8  51:70  13
15. Orli Bučovice   13  3 2  8  72:84  11
16. West Vyškov     12  3 1  8  36:64  10
17. Jant. Nevojice  12  3 1  8  58:89  10
18. United Vyškov   14  3 1 10  66:126 10
19. Sapp. Manerov B 12  2 1  9  43:80   7
20. Hvězdlice       13  0 1 12  36:122  1

Autor: | Zveřejněno: 12.10.2008 21:58:49

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně