affiliate-pohadky-728x90-1465999456.jpg
Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Informace DPMB

 - Nová zastávka autobusů Krematorium
 - Podzimní školní prázdniny a svátky
 - Výluka tramvají do Lesné
 - Posílení dopravy k Ústřednímu hřbitovu

Nová zastávka autobusů Krematorium

Od soboty 25. října 2008 se zřizuje nová jednosměrná zastávka Krematorium na ulici Jihlavské ve směru do Bohunic. Na této zastávce budou zastavovat autobusové linky 60, 61, 90 a 91 při jízdě od zastávky Ústřední hřbitov směr Nemocnice Bohunice (Uzbecká). Zastávka bude provozována v režimu celodenně na znamení.
****************************************************************

Podzimní školní prázdniny a svátky

Ve dnech 27. a 29. října 2008 budou na všech základních a středních školách podzimní prázdniny

  V pondělí 27. října 2008 bude pro městské linky 1 až 84 platit omezený jízdní řád uvedený ve sloupcích PRACOVNÍ DNY - PRÁZDNINY a rovněž nepojedou zvláštní autobusové školní spoje. Na regionálních autobusových linkách IDS JMK (čísla linek vyšší než 100) nepojedou vybrané spoje označené příslušnou inverzní značkou dle jízdního řádu. 

V úterý 28. října a v pondělí 17. listopadu 2008 (státní svátky) bude doprava vedena podle jízdních řádů platných pro NEDĚLE. U regionálních linek IDS JMK doporučujeme věnovat pozornost omezením některých spojů označených příslušnými inverzními značkami.

Ve středu 29. října 2008 pojedou městské linky IDS JMK (číslo 1 až 99) podle běžných jízdních řádů pro PRACOVNÍ DNY (bez omezení), ovšem nepojedou zvláštní autobusové školní spoje. Na regionálních autobusových linkách IDS JMK (čísla linek vyšší než 100) nepojedou vybrané spoje označené příslušnou inverzní značkou uvedenou v jízdních řádech.
****************************************************************

Výluka tramvají do Lesné

Z důvody opravy kolejí a revize trolejového vedení bude ve dnech 28. října a 2. listopadu 2008 vyloučen provoz tramvají v úseku Černá Pole, Zemědělská - Lesná, Čertova rokle.

Linka 9 bude v provozu pouze v úseku Komárov - Zemědělská. 
Linka 11 pojede pouze v úseku Bystrc, Rakovecká (Komín, smyčka) - Zemědělská.
Náhradní dopravu za tramvaje zajistí mimořádná autobusová linka x9 na trase Zemědělská - Halasovo náměstí - Lesná, Haškova a zpět.

 Změny zastávek:
Bieblova a Fügnerova - autobus náhradní linky x9 zastavuje na zastávkách linky 93 na hlavní komunikaci; 
Halasovo náměstí - autobus náhradní linky x9 zastavuje na zastávkách linek 44/84, 46/66, 57 a 72 na hlavní komunikaci;
Lesná, Čertova rokle - konečnou zastávku nelze náhradní dopravou obsloužit, cestující mohou použít  zastávky Halasovo náměstí nebo Slavíčkova;
Lesnická směr Zemědělská - autobus náhradní linky x9 zastavuje za křižovatkou ve směru jízdy; 
Zemědělská směr Lesná - nástupní zastávka pro autobus náhradní linky x9 zřízena za křižovatkou s ulicí Zemědělskou.

  Vzhledem ke změnám v obězích vozidel na lince 11 není možné dodržet garantované časy odjezdů nízkopodlažních vozidel zveřejněné v jízdním řádu. O odjezdech těchto vozidel se prosím informujte na telefonním čísle 5 4317 4317.
***************************************************************

Posílení dopravy k Ústřednímu hřbitovu 

 

Vzhledem k očekávané zvýšené poptávce po přepravě k Ústřednímu hřbitovu bude od 28. října do 2. listopadu 2008 posílena doprava následujícím způsobem:

  • V pracovních dnech 29. až 31. října 2008 budou na linku 2 v úseku Hlavní nádraží - Ústřední hřbitov, smyčka řazeny od 8 do 14 hodin posilové spoje (pokračování vybraných spojů linky 5, které v této době končí ve smyčce Nové sady ) obdobně jako v ranní a odpolední přepravní špičce.
  • V nepracovních dnech 28. října, 1. a 2. listopadu 2008 bude vždy od 8 do 18 hodin v provozu posilová linka P2 na trase Malinovského náměstí - Ústřední hřbitov, smyčka.

Další informace najdete na www.dpmb.cz

Autor: | Zveřejněno: 26.10.2008 11:45:08

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně