Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

DPMB: Uzavírka ulice Pražská v Bosonohách - 3.etapa

V důsledku pokračování rekonstrukce kanalizace a komunikací na ulici Pražské v Bosonohách  dalšími etapami  je od 1. prosince 2008 změněna organizace autobusových linek IDS JMK (předpoklad ukončení 14. srpna 2009)

Linky 401 a 402  jsou vedeny ze zastávky Starý Lískovec, Labská přes Osovou, Starý Lískovec, Ostopovice a Troubsko do Bosonoh* (zastávka Hoštická) a dále po svých trasách. Tyto linky tak vynechají zastávky Kyjevská až Pražská.
Vybrané spoje linky 401 v pracovních dnech označené  401EX jedou z Brna, Osové (u tramvaje) přes zastávku Pod nemocnicí do Ostrovačic po dálnici. Upozorňujeme cestující, že tyto spoje vynechávají všechny zastávky ve Starém Lískovci, Ostopovicích, Troubsku, Bosonohách i Popůvkách!
Na lince 402  budou v době přepravních špiček vedeny vložené spoje v trase Starý Lískovec, Labská - Popůvky, Vintrovna, které kapacitně nahradí spoje linky 401 vedené po dálnici.
Přestup mezi tramvajovými linkami 5, 7, 8, 10 a linkami 401 a 402 je od 1.12. možný opět pouze v zastávce Osová!

•  Linky 69 a 96 jsou nadále stejně jako v první a druhé etapě od zastávky Skalní odkloněny na Bosonožské náměstí, kde je v blízkosti kaple přeložena konečná zastávka Bosonohy, u křižovatky ulice Pražská a Bosonožského náměstí je zřízena obousměrná zastávka Pražská. Linky 69 a 96 zcela vynechávají zastávku Hoštická.

*Navíc v období od 1. prosince do 13. prosince 2008  bude v Bosonohách probíhat oprava havárie plynovodu, kdy nebude vůbec možný průjezd autobusů linek 401 a 402 přes Bosonohy. V tomto období tak bude na linkách 401 a 402 platit zvláštní jízdní řád. Bude platit výše popsaná organizace dopravy, avšak linky pojedou odklonem přes Troubsko a zcela tak vynechají zastávky Hoštická, Tranzitní plynovod a Troubsko, Kovopodnik, které nebude možné v tomto období obsloužit. Náhradou zastaví na zastávkách Troubsko, u kapličky a Troubsko, obecní úřad.

Sledujte prosím aktuální informace na zastávkách nebo na www.idsjmk.cz


Další informace najdete na www.dpmb.cz

Autor: | Zveřejněno: 27.11.2008 20:38:56

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně