Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

NARVAN se nevrací ... bohužel ...

Kapela Narvan se zcela distancuje od nepravdivých upoutávek na údajná vystoupení společně s Janu Lotou, které zpískala slečna Zuzana Dovalová.
Tato informace se nezakládá na pravdě a skupina Narvan NEZAČALA ZNOVA KONCERTOVAT. Na křtu vystoupí kapela kytaristy Libora Mikošky ("Mikeše"), která se jmenuje Lidopop.

NARVAN

Brněnská skupina Narvan, jejíž činnost přerušila v roce 2000 tragická nehoda, při níž zahynuli zpěvák a kytarista, zhruba před rokem a půl obnovila svoji činnost a doplnila sestavu. Post zpěváka obsadil Aleš Čuma, který dříve působil ve známých brněnských skupinách Bratrstvo, Berlín a Park. Skupina Narvan vznikla v létě roku 1994, její poměrně raketový start podpořila smlouva se společností BMG, kde hned začátkem roku 1995 vydala skupina debutovou desku BEZ FILTRU. V roce 1996 následovala deska N2, po které se skupina s BMG rozešla. Třetí desku L.O.V.E. vydala kapela v roce 1999 vlastním nákladem. Skupině vyšla ještě výběrová deska Best Of, kterou se rozhodla v září 2001 vydat již zmiňovaná BMG. Na svých koncertech, při nichž křižuje celou Českou republiku, představuje znovu a znovu starší písně, nicméně repertoár doplňují také nově vznikající skladby. Aby nedočkavým fanouškům ukrátila čekání na novou desku, vydala kapela v dubnu 2006 záznam živého koncertu, který bude od poloviny listopadu také volně ke stažení na webu skupiny. V květnu 2006 pak představila nový singl Noc Den, k němuž v září uvedla i videoklip, jako předzvěst dokončované desky. Začátkem roku 2008 se však kapela rozhodla ukončit své fungování a její členové se rozběhli do svých projektů ...

Více informací najdete zde.

Autor: | Zveřejněno: 30.11.2008 18:50:50

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně