Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

ARENACROSS RONDO 2009 - Novou sezónu zahájí opět motokrosové Rondo

Také v blížícím se roce 2009 zahájí českou motoristickou sezónu  mezinárodní motokros v brněnské hale Rondo. Pod názvem ARENACROSS VESELÝ RONDO 2009 se naši a zahraniční motokrosaři střetnou v jihomoravské metropoli v pátek 23. a v sobotu 24. ledna 2009.

Vstupenky na tuto prestižní motoristickou událost si mohou zájemci pořizovat už nyní, a to dokonce ve velmi příznivých cenových relacích!

Halový motokros zapustil kořeny v Brně počátkem roku 1991 a protože v některých letech se jel dvakrát, uvedené lednové pokračování bude jubilejní dvacáté. Do hliněné tratě pod střechou Ronda se motokrosaři zakousnou celkově poosmé, předtím se tam dunivým kolbištěm stávala dráha s dřevěným povrchem. Pořadatelem podniku je opět brněnská AGENTURA FORSAGE.

Klíčovým bodem Arenacrossu Veselý Rondo 2009 bude mezinárodní závod třídy Intercross, na jejímž startu by se vedle špičkových českých a slovenských jezdců měli objevit motokrosaři z USA, Kanady, Francie, Itálie, Německa, Rakouska a Švédska.

V hale Rondo nabídnou pořadatelé navíc i freestylovou exhibici v čele s Petrem Kuchařem, dále volnou freestylovou soutěž, závod pitbiků a klání motokrosařského potěru. V pátek 23. ledna zahájí pořad v 19 h., v sobotu 24. ledna 2009 odstartují závody už v 18 hodin.

Předprodej vstupenek - ušetřené peníze!

V minulých dnech zahájil činnost předprodej cenově zvýhodněných vstupenek včetně rodinných lístků (2 dopělí + 2 děti do 130 cm výšky). Předprodej vstupenek na mezinárodní motokros v Rondu probíhá na www.ticketstream.cz


ARENACROSS RONDO 2009

Kdy? PÁTEK 23. a SOBOTA 24. ledna 2009

Kde? Hala RONDO BRNO

Další informace najdete na www.arena-cross.cz

Předprodej v síti TICKETSTREAM
www.ticketstream.cz

Autor: | Zveřejněno: 19.12.2008 10:06:37

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně