affiliate-pohadky-728x90-1465999456.jpg
Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Němka Fröhlichová je novou posilou Gambrinusu!

V závěru sezony posílí v důležitých bojích v Evropské lize basketbalistky Gambrinusu Sika Brno německá pivotka Linda Fröhlichová, která uzavřela v týmu českých mistryň kontrakt do konce května 2010.

Devětadvacetiletá Fröhlichová včera ve svém novém působišti absolvovala první trénink. Pokud se podaří vyřídit všechny formality, tak by se měla 190 cm vysoká pivotka představit už ve středečním ligovém utkání v Táboře. 

"Fröhlichovou jsme angažovali hlavně kvůli závěru letošní Evropské ligy. Z našeho pohledu jsou nyní stěžejní osmifinálové zápasy play off s francouzským Bourges, neboť naším cílem je postup do čtvrtfinále. Slibujeme si od ní zvýšení agresivity v podkošových soubojích, dravost v doskakování a hlavně zlepšení obranné hry," řekl manažer basketbalistek Brna Jiří Hamza, který přikládá hlavní důraz nyní na úspěch v Evropské lize. „Máme sice před sebou sobotní odložený zápas s USK Praha. Ten ale není nyní pro nás prioritou. Všechny naše myšlenky se soustředí na konec ledna a osmifinálové duely s Bourges. Boje o domácí titul přijdou ke slovu až po Evropské lize," dodal Hamza.

Více informací najdete zde.

Autor: | Zveřejněno: 14.1.2009 11:07:34

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně