affiliate-pohadky-728x90-1465999456.jpg
Najdete nás na:
  • Facebook
  • Twitter

Soutěž na rozloučenou s Billem a Tomem

Zoo Brno vyhlašuje soutěž pro dětské i dospělé návštěvníky a příznivce, která se tematicky váže k blížícímu se odchodu medvíďat Billa a Toma do jiných zahrad. (Medvídci odcestují 14. a 15. 2.) Soutěž se dělí na část výtvarnou, literární a fotografickou.

Děti rozdělené do tří kategorií (6-9 let, 10-13 let a 14-17 let) soutěží v kresbě volnou technikou na formát papíru A 4. Kresby je třeba zaslat do 9. 2. 2009 na adresu Zoo Brno, U zoologické zahrady 46, 635 00 Brno (do levého horního rohu připište heslo Bill a Tom), nebo osobně zanést na vrátnici zoo. Vítězi, které vybere porota složená se zástupců brněnské zoo i zástupců některé z brněnských uměleckých škol, obdrží volné vstupenky do Zoo Praha, volné vstupenky do brněnské zoo a upomínkové předměty. Jejich práce budou vystaveny v hale nad restaurací U Tygra i na jiných místech v zoo.

    Současně zoo vyhlašuje soutěž pro děti do 10 let, které o medvíďatech Billovi a Tomovi složí básničku. Ta by měla mít minimálně dvě a maximálně čtyři sloky, složené vždy ze čtyř veršů. Básničky mohou děti či jejich rodiče posílat do 9. 2. 2009 na adresu zoo či na mail: hruska@zoobrno.cz. Nejlepší básničky budou zveřejněny na webu zoo a tři nejlepší soutěžící obdrží volné vstupy do zoo a upomínkové předměty.

            Pro zájemce bez omezení věku Zoo Brno vyhlašuje fotografickou soutěž na téma Bill a Tom. Od každého soutěžícího přijímáme pouze jeden snímek, pořízený během ledna či února 2009. Fotografii je nutno poslat do 9. 2. 2009 na adresu zoo či na mail: hruska@zoobrno.cz. Tři nejlepší snímky budou zveřejněny na webu Zoo Brno a jejich autoři obdrží volné vstupenky do Zoo Brno.

            Všechna soutěžní díla je třeba doplnit těmito údaji: jméno a příjmení, věk, kontakt (e-mail + telefon) a název. Práce zaslané do soutěže se nevracejí a autorská práva k nim přecházejí na Zoo Brno.

Autor: | Zveřejněno: 18.1.2009 20:26:45

Facebook

Reklama na BrnoInfo.cz

Kam v Brně